Kiseijuu

Według mnie warto, ponieważ to dosyć dobry tytuł.

W jakie dni są nowe odcinki?

W środe o 17:30 wychodzi w Japonii, np. na takim animerush.tv po 2h jest już wersja z eng subami.

Anime bardzo fajne, aż zabrałem się za mange... i parę rzeczy mnie rozczarowało, ale nie będę spoilerować.

Dla mnie majstersztyk, tak jak Death Note, AoT, Elfen Lied i pare innych. Pierwszy raz sie zdarzylo zebym ogladal 2 razy od poczatku, ale ten wykreowany w anime swiat jest cholernie wciagajacy. Wie ktos kiedy bedzie odcinek 7 PL?

W następnym tygodniu będą 2 odc. Kiseijuu podobno, więc jest zaje*iście.

Gdzie oglądacie z polskimi napisami? Najnowszego 12 nie mogę nigdzie znaleźć, tylko z angielskimi napisami.

Na animezone jest, oglądałem świetny :D, spróbuj sobie nie zaspoilerować wcześniej.

Yep polecam gorąco. Nie banalna historia, lekki powiew świeżości.

Dziękuje na 2 innych serwisach czekałem od 24grudnia i nadal nie ma.

Mam zamiar obejrzeć to anime jak dokończę toradore i black rock shootera, warto?

Warto ? to MUST WATCH dla kazdego fana anime!

Ostatni odcinek miazdzy ! To co zrobil Shin z pasozytem to majstersztyk. Bedzie anime roku.

Doskonałe anime, murowany hit sezonu. Moją szczególną uwagę przykuła świetnie zrobiona dynamika postaci, zmiany w głównym bohaterze oraz w jego przemyśleniach są idealnie odzwierciedlone. Polecam, warto obejrzeć.

Żeby nie było pytań. 13 odcinek został w Japonii przesunięty na bodajże 7 STYCZNIA. Więc jeszcze tydzień czekania.

こんにちは;)

Co myślicie o tym anime? Dla mnie już od pierwszej sceny wymiata. Piękna kreska, udźwiękowienie (DUBSTEP w anime! sic! :P) ost jak i opening/ending wymiatają. Już w pierwszym odcinku miałem dreszcze, akcja i historia zapowiadają się niesamowicie no i co najważniejsze - nie ma cenzury jak w pierwszych odcinkach Terra Formars :D Jeśli nic się nie zmieni (na gorsze) obstawiam że będzie to hit sezonu :P