Klucz Heroes Of The Storm mini konkurs xD

Na dobrą sprawę jeśli traficie na kanał/stream z waszą grafiką za którą zapłaty nie dostaliście to po prostu każcie mu przestać z niej korzystać - prawa autorskie... :)

No właśnie, tak się napracowałem podczas robienia banera a kluczyka nie ma:( Cały ten wysiłek poszedł na marne :(

No właśnie, tak się napracowałem podczas robienia banera a kluczyka nie ma:( Cały ten wysiłek poszedł na marne

xDD aż sprawdziłem twoją prace. Współczuję.

No co zrobisz, buta nie zjesz. Polecam niemieckie fora o podobnej tematyce, można wyrwać łatwo kluczyk.

Pozdrawiam

a tam spróbuje swoich sił mam już konto do HoTS ale na sprzedaż będzie

baner.jpg

edit: czas chyba do soboty więc każdy ma szansę, chociaż jak patrze na konkurencję to marnie póki co :), ja przynajmniej ręcznie sie postarałem napis zrobić, konkurencja poszła na łatwiznę w większości :)

a tam spróbuje swoich sił mam już konto do HoTS ale na sprzedaż będzieedit: czas chyba do soboty więc każdy ma szansę, chociaż jak patrze na konkurencję to marnie póki co

LOL

a tam spróbuje swoich sił mam już konto do HoTS ale na sprzedaż będzieedit: czas chyba do soboty więc każdy ma szansę, chociaż jak patrze na konkurencję to marnie póki co , ja przynajmniej ręcznie sie postarałem napis zrobić, konkurencja poszła na łatwiznę w większości

Mhm, mogłeś sprawdzić datę konkursu. Już dawno po, jest zwycięzca jednak nie odebrał nagrody.

Cześć mam do rozdania 1 klucz do hotsa.

Zadanie :

Wykonanie banera na youtube z nickiem JelonidasTV . Tematyka Gry jak coś :) ( jestem let's playerem)

Najlepszy Banner Wygrywa :P

Czas Do soboty do 15:00