Kluczyk do HotS

Vences, Ty i kumpela mieliście jakiekolwiek gry od Blizza na koncie ? Sprawdzam, czy faktycznie Blizz wysyła zaproszenia do alfy, tym którzy coś od nich kupili.Blizzard zawsze tak robił i zawsze ich gry były popularne i bardzo grywalne. (D3 popsuło i m trochę passe, ale wciąż to popularna gra ze sporą ilością graczy.Było tak ze StarCraftem 1 i 2, z Diablo 2 i 3 i z Warcarftem 3. Jak to oni mówią "premiera będzie gdy gra będzie skończona".

Ja mam wszystkie gry Blizza, łącznie z klasykami. Duża część to kolekcjonerski. Kumpela tylko Heartstone i WoWa bez Woda.

Znam ludzi, którzy dostali zaproszenie dużo wcześniej, mając tylko Heartstone lub inne 1-2 gry.

właśnie sprawdzilem i mi aktywowali xD thx Blizz, na koncie miałem tylko D2 + dodatek

A to jest nie fair wszystko ;d

Ja mam Wowa z all dodatkami (Oprócz WoD) do tego Diablo + RoS.

Do alpha testów hots zapisałem się pod koniec kwietnia i do dziś nie dostałem dostępu...

Vences, Ty i kumpela mieliście jakiekolwiek gry od Blizza na koncie ? Sprawdzam, czy faktycznie Blizz wysyła zaproszenia do alfy, tym którzy coś od nich kupili.Blizzard zawsze tak robił i zawsze ich gry były popularne i bardzo grywalne. (D3 popsuło i m trochę passe, ale wciąż to popularna gra ze sporą ilością graczy.Było tak ze StarCraftem 1 i 2, z Diablo 2 i 3 i z Warcarftem 3. Jak to oni mówią "premiera będzie gdy gra będzie skończona".

Jak pisałem wcześniej ja dostałem na koncie gdzie był tylko hearthstone więc każdy ma szansę!

Nie grałem wiele bo mimo wszystko było to dodatkowe konto jednak wczoraj dostałem też zaproszenie na główne (tu już mam wow'a i diablo3) więc:

Dziś musiał być kolejny rzut, bo kumpela też dostała inva.

#potwierdzone_info

Trzeba jakiś mail potwierdzać czy po prostu konto sprawdzać i tam się samo pojawi ?

na jednym koncie dostałem email i dobrze bo długo bym jeszcze nie wiedział, że mam dostęp natomiast na drugim po prostu gra pojawiła się na battle.necie czyli nie ma reguły

Dziękuje za info Panowie.

No cóż muszę czekać... Nie mam szczęścia do takich rzeczy nigdy :(

A pograłbym jak diabli, bo zapowiada się na fajną gierkę.

Ja logując się rano przyuważyłem, że pojawiła mi się ikonka na lewej belce z grami w launcherze. Maila nie dostałem.

Ma ktos kluczyk do oddania ? :)

Nie ma kluczy do tej gry.

*Zaproszenie ?

Dobra, w temacie było wszystko wytłumaczone, więc zamykam.

Ma ktoś może kluczyk do Hotsa ? Na pewno się jakoś odwdzięcze. :)