Kompan do gry

Cześć,tak jak w temacie, poszukuje kompana do gier multi,copa badz tez single w tym samym czasie :wink:
Mam 23lata, wymagam Team speaka 3.

kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198025589226

Witam. Gram chętnie pogram z Tobą w Lola, Elsworda lub Blade and Soul, ale jestem też otwarty na Twoje prozpozycje . Pisz na maila : johnny15025@gmail.com
Myślę, że się dogadamy; jesteśmy rówieśnikami :wink:

To i ja się dołączę. Lol, Els, przeglądarkowe- co chcesz tylko nie shootery i pay2play/Buy2play :stuck_out_tongue:
Mail: 19tsubaki94@gmail.com

też się dołacze jęsli chodzi o lola :slight_smile:

widzę że koledzy w tym samym wieku się zgadują, więc mogę dołączyć i ja :slight_smile: też mam 23 lata i bardzo chętnie w coś pogram :slight_smile: Nie mam mikrofonu, ale to dla mnie żadna przeszkoda i tak raczej mało mówię :slight_smile:

a w co chcaiblys pograc?

Witam, również ostatnio mam kryzys, całe życie na MMO a teraz jakoś lipa, nie ma z kim grać a chętnie bym się podpiął do jakiejś grupki grającej w jakieś multi. Swoją drogą ta sama kategoria wiekowa, przypadek - nie sądze ^^

Podaj jakis kontakt do siebie

Cześć, z chęcią z Wami pogram w tytuły Free to Play.
Może ts3? Mam jeden wydaje się ogarnięty.

podaj ts3

Może konću jakieś propozycje w co pograc razem?

Cześć Wam, mam jeden tytuł, ale buy2play “Valnir Rok” Mam 26 lat i gram z żoną :wink:
Prowadzę też “Valnir Rok Polska” na Facebooku i streamuję grę na YT. Mamy klan więc każdy chętny mile widziany :slight_smile:

Orcs must die, magicka, van helisng, portal 2 ,