Komputer się wył

Nawet nie czytam innych odpowiedzi bo czasu nima, ale napisze od siebie coś.

Sprawdzaj temperature sprzętu bo najczęściej to właśnie przez zbyt wysoką temperature on się wyłącza tym samym zapobiegając destrukcji.

I to, że musisz odczekać, aż się uruchomi ponownie jest normalne bo musi spaść temperatura, ale ostrzegam, że któregoś razu może się już nie uruchomić jak będziesz tego nadużywał.

Gdzie i kiedy kupiłeś komputer?

Cały komputer nie był kupowany, tylko pod zespoły :) W tej chwili najgorsza to karta graficzna, która zostanie wymieniona za jakieś 2 miesiące :P;)

A problem został rozwiązany :) Problemem była temp. która podczas wymagającej gry z 50 stopni przekraczała 100 i powodowała wył. komputera. Na szczęście karta nie uległa spaleniu :)

Wymieniłem pastę w karcie graf. ( srebrna z domieszką srebra ) i temp. o dziwo jest lepsza niż była :D

Dziękuje wszystkim za chęć pomocy :D

Temat można zamknąć.

Wypadało by dać lajki za to, że pomocne misie dostarczyły informacji :D

Dobrze, że nie straciłeś sprzętu przez te temperature :) mi raz karta poszła.


Cały komputer nie był kupowany, tylko pod zespoły W tej chwili najgorsza to karta graficzna, która zostanie wymieniona za jakieś 2 miesiące A problem został rozwiązany Problemem była temp. która podczas wymagającej gry z 50 stopni przekraczała 100 i powodowała wył. komputera. Na szczęście karta nie uległa spaleniu Wymieniłem pastę w karcie graf. ( srebrna z domieszką srebra ) i temp. o dziwo jest lepsza niż była Dziękuje wszystkim za chęć pomocy Temat można zamknąć.

Przecież już napisał co było i ze naprawił -.-

szczerze mówiąc mi jak zasilacz zaczął siadać kompa mi wyłączał, na poczatku nie winnie później już na dłużej i więcej, a co do problemów z grami, zobacz cyz nie masz dysku przeładowanego, wyczyść folder Temp i napraw rejestry cclaner.

Witam, przychodzę do was z problem, gdyż nie mam pojęcia co się dzieje :)

Podczas grania w gry, przy większej ilości efektów ( nie wiem jak to fachowo się nazywa ) wył. mi się komputer, i muszę odczekać prawie minutę, aż się pozwoli uruchomić.

Takie cyrki się dzieją przy dwóch grach...

Counter Strike Global Offensive - Gdy w jednym miejscu zostaną rzucone +3 granaty dymne, oraz gracze otwierają ogień...

Sniper Elite v2 - Kiedy detonuje bombę, granat, cokolwiek przez co kamera się strasznie przybliża do danego efektu wybuchu.

I tu mam pytanie do was w czym może być problem? Sądzę że coś nie tak jest z Kartą Graficzną, ale chyba ktoś bardziej obeznany mi powie :) Komputer był czyszczony i nic to nie dało.

Specyfikację podam później, chociaż sądzę że nie jest potrzebna do tego problemu :)