Konkurs od Administracji!

Mój starszy rysunek ale Pana nie muszę przedstawiać : )

(Podpisu nie dam bo rysunki poszły się yebać, mam już tylko konto na fotosiku, ale pochwalić się mogę nie? :P )

Pozdrawiam all.

Illidian.jpg

Przepraszam za jakość zdjęcia, nie mam skanera :D

Zamiast uczyć się na kolosy uczę się kolorować markerami :D

Edit: Dorwałam skaner, więc daję linka do lepszej jakości :)

http://imgur.com/a/cdDqx

IMG_20170120_032bbb143.jpg

Ok, tak więc ogłaszam koniec konkursu!

- Każdy uczestnik konkursu stracił 1 punkt ostrzeżeń

- Zwycięzca pod względem lajków: @Slam

- Zwycięzca poprzez decyzję jury: @Miat

Dziękujemy wszystkim za złożenie prac i gratulujemy zwycięzcom. Nagrody zostaną w najbliższym czasie wysłane drogą PW tak więc upewnijcie się, że Wasze skrzynki nie są pełne.

To chyba tyle, w razie pytań zapraszam na PW.

Pozdrawiam~

Post przepadł, ale była informacja, że wybiorę dodatkową prące i nagrodą będzie gra.

Wybrałem rysunek @Wolferain skontaktuję się z tobą na PW.

Witam!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będą ciekawe (oraz przydatne w przypadku niektórych) nagrody.

Tematem konkursu będzie rysunek (Zarówno w formie papierowej jak i multimedialnej), praca każdego typu się zalicza. Tematyką rysunku jest "mmorpg" - po prostu, wszystko co związane z tymi 6 literkami, dajcie się ponieść wyobraźni i twórczości. Mogą one występować w formie komiksu, obrazku, na poważnie, dla beki, wszystkie prace są brane pod uwagę i oceniane subiektywnie przez Aetha, Narcyzoju i mnie. Dodatkowym wymogiem jest podpis (Waszym nickiem) z dopiskiem w postaci tytułu MMORPG, którym się inspirowaliście (Lub po prostu napisem MMORPG, jeżeli praca jest wykonana "z głowy"), chodzi o to, aby unikać kradzieży/plagiatów/itp.

Wyniki podam 29 stycznia! Nagrody w konkursie:

* -1 warn (Jeśli ktoś takowy posiada) dla każdego uczestnika konkursu jako nagroda "za wzięcie udziału".

* Usunięcie wszystkich warnów (Jeśli takowe posiada) oraz kod na grę niespodziankę dla jednej osoby z największą ilością "lajków" od innych użytkowników.

* Usunięcie wszystkich warnów (Jeśli takowe posiada) oraz kod na grę niespodziankę dla jednej osoby wybranej przez administrację.

Powodzenia!