Konto LoL EUW

Cześć,

Mam na sprzedaż konto lol euw:

  • wszystkie postacie
    -118 skinów w tym wiele drogich, większość była kupowana.

Sprzedaję ponieważ nie gram już od ponad roku i nie zapowiada się abym wrócił.

Oferty proszę albo w temacie albo PW.
Mogę przesłać dodatkowe info.

Oferta dalej aktualna:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-league-of-legends-euw-118-skinow

Nikt ci nie da 550 zł tylko dlatego że masz wszystkie postacie i skiny a lvl nie liczy się bo każdy sobie wbije . Konto zgłosiłem już do Riot mam nadzieje że zostanie zablokowane gdyż nie można od tak handlować kontami .

Na allegro jest pełno kont.

I też są zgłaszane i też będą sprawdzane bo to że jest ich tam pełno nie zmienia faktu że nie wolno handlować kontami .
I pro po praw to że napiszesz cytuje “Konto jest własnością Riot Games. Sprzedaje jedynie czas poświęcony na rozwój konta.” nie chroni cię bo nie masz prawa ustalać własności publicznie i fakt że Riot Games są właścicielami wszystkich kont w swojej grze nadal nie daje ci jako że sprzedajesz czas a nie konto podstaw do handlu bo jednak nie sprzedajesz docelowo czasu a konto a ważny jest podmiot jakim dysponujesz a nie to co piszesz na odczepne .

Co ty ćpasz synu, handluje kontami od dawna i nigdy nie miałem sytuacji żeby riot mi konto zablokował… Co najwyżej poprzedni właściciel może poprosić Riot o pomoc w odzyskaniu… Możesz sobie zgłaszać rynek kont jak tak wielki że sobie nawet sprawy nie zdajesz… Nie mówię akurat tylko o Polsce

Mało wiesz dużo przeinaczasz :smiley:

Oj zdziwił byś się ile wiem :d trochę w tym temacie siedzę :smiley:

No to albo piszesz głupoty albo nie masz pojęcia o czym mówisz :smiley: prywatne konta są banowane BARDZO szybko po odpowiednim zgłoszeniu :).

Nie mówimy tu przecież o kontach robionych przez boty bo to się nie liczy, to jest szara strefa, której riot nie chce do końca banować bo to źródło smerfów.

Olej tego oszołoma. Pod moją ofertą sprzedaży konta również trollował, że zostało zgłoszone itp. itd. Nie rozumiem dlaczego moderatorzy na tym portalu tolerują takie zachowania i obecność trolli.

Jeśli twoje konto jest w grze darmowej np. World of Tanks itp. możesz swobodnie sprzedać przez Allegro, jeśli jest to gra płatna musisz się liczyć z tym, że oferta może zostać usunięta za niezgodność z regulaminem.

Mam dla ciebie wyzwanie jełopie. Wskakuj tutaj: https://www.g2g.com/ i zgłaszaj wszystkich. Przynajmniej będziesz miał co robić w swoim smutnym życiu. :rofl:

Podajesz link do strony która łamie prawo no brawo ty i ja znam te stronę ale w życiu nie kupiłbym tam nic bo to jak kupić coś co za chwile stracisz :smiley:

Ale przynajmniej będziesz miał co robić przygłupie. Ja ci zagospodarowuje wolny czas trollu, powinieneś mi tu na kolanach dziękować - trollu.

Powinni to cię zbanować na te forum ale wiadomo jaka tu moderacja jest ehh

No właśnie przygłupie nie ma tu żadnej moderacji bo inaczej już dawno byś stąd wyleciał - trollu.

Widzę, że nie ma co się przyjmować takim trollem.

Konto dalej jest na sprzedaż, cenę zmniejszyłem gdyż wolę sprzedać komuś konto tanio niż ma leżeć i się kurzyć.

Do czasu :stuck_out_tongue: