Konto Steam

Witam mam do sprzedania konto na steam

Pozdrawiam.

Ciekawa oferta aczkolwiek widziałem lepsze

up.

Wybacz, że się wtrącę, ale stosunek jakości gier do ceny jest bardzo nieadekwatny :slight_smile:

tak ja wiem najlepiej za darmo dać :wink: kup wszystkie te gry za 200 zł jakie są na tym koncie. Powodzenia :wink:

1lajk

I na co te złośliwości?
Zdajesz sobie sprawę z tego, że wartość konta jest zawsze znacznie niższa niż wartość gier? Pamiętaj, że sprzedawanie kont jest niezgodne z regulaminem steama, a to automatycznie drastycznie obniża cenę, jaką ludzie są gotowi za konto zapłacić. Większość preferuje klucze, więc jak już decydują się na konto, to tylko po prawdziwie okazyjnych cenach. Niestety tak działa rynek.

No i podejrzewam, że nie trafisz na klienta którego interesują wszystkie gry na twoim koncie, masz tam dużo barachła, a te osobne tytuły które mogą kogoś zainteresować można na dobrej promocji kupić w formie kluczy właśnie za te 200zł.

Konto steam to było i są groszowe sprawy :wink: Dlatego nigdy nie zdecydowałem się na sprzedaż swojego. Mogę życzyć powodzenia :slight_smile: Jak uda ci się sprzedać, to super, ale nie wierzę że ktoś rozsądny się skusi :wink: