Koszulki z własnym nadrukiem

Wrzuciłem do sklepu wyczekiwane (mam nadzieje :P) wzory z anime. Narazie są to 3 flagi z One Piece, 4 jest do poprawki ale wrzucę ją dopiero jutro. Miło by było jakby ktoś chociaż skomentował, ktoś kto się na tym zna :D

Całkiem fajne te z one piece :D

no fajnie fajnie a masz moze zielone koszulki z takim znakiem ? http://fanraro.com/shingeki-no-kyojin-attack-on-titan-mikasa-survey-corps-logo-zip-up-hoodie.html

Nie mam ale mogę mieć :D

Radzę uważać ze wzorami z internetu. Wykorzystanie czyjejś grafiki do nadruków na koszulkę to zwykła kradzież :) Tak jak robi to np sklep "RebelShop"

Dobra teraz szczerze jaka jest jakość nadruku ?? spierze się po 3/4 praniach ? czy jak, kupował już ktoś z cupsell koszulki lub bluzy ??.

Jeżeli tak jak pisał wyżej druk jest robiony metodą cyfrową jest to druk bardzo dobrej jakości. Na 100% nie spierze się po 3/4 praniach :) A wytrzyma sporo więcej :)

takie gadanie że jest napisane czy coś ale czy ktoś to użytkował i jak to się zachowuje a nie na papierze coś tam pisze i tyle.

Słuchaj, ja miałem tą koszulkę (z mojego sklepu), jednak była za duża, więc teraz czekam jak przyślą mi mniejszą. Miałem ją w rękach i z tego co zauważyłem jest to bardzo dobrej jakości nadruk. Niestety z moich doświadczeń nie mogę powiedzieć jak to jest z praniem, jednak z licznych opinii innych wiem, że jest wytrzymały. Zresztą na stronie jest licznik ile kasy już wypłacili, a sądzisz że pół miliona złotych (jest to wartość marż, która idzie dla właścicieli sklepów, a nie ogólny zysk) może kłamać?

@edit

Aha, jeszcze ostrzegam przy zakupie żeby na tabelę rozmiarów patrzeć z przymrużonym okiem. Jeśli np. zazwyczaj kupujecie XL to warto pomyśleć nad kupnem L, ponieważ te koszulki są naprawdę spore i czasem zdarza się nawet +2,3 cm co daje dość dużą różnicę.

@odświeżam

Dodałem do sklepu wzór Straw Hat Pirates oraz Kuja Pirates. Zacząłem także dodawać bluzy, jednak w trakcie wyskoczył mi błąd, lecz mam nadzieję, że zrobię to jeszcze dziś. Jak ktoś ma jakieś propozycje wzorów czy konkretne prośby na np. napis to niech pisze pmke tutaj lub na fejsie. Cupsell dodał także do oferty podkładki pod myszkę, więc jakby ktoś chciał takie coś to także pisać.

Dodałem do sklepu herb rodu Arryn oraz dodałem resztę ubrań dla wzorów z One Piece. Jeśli ktoś chciałby np. kubek czy podkładkę (których standardowo nie ma w ofercie) a nie ma ich w sklepie niech pisze - na pewno da się coś z tym zrobić :) Zapraszam do sklepu i na fejsa

@odśnieżam

@Dodałem nowe wzory z Death Note - tutaj macie parę zdjęć. Zapraszam do sklepu :)

Szkoda że nie mam face na pewno bym dał łapkę w górę widać że się starasz ... nie wiem jak Ci idzie ale może popróbuj także na stronach z anime ... tam myślę że ktoś byłby zainteresowany ... i trzymam kciuki, wytrwałości Ci życzę i z czasem wszystko się rozkręci (wiadome ludzie przed świętami nie mają kasy) Pzdr

Dzięki wielkie za słowa wsparcia :) Choć przyznam, że ostatnio sporo zwiększyła się popularność sklepu. Na niektórych forach próbowałem i na pewno jeszcze popróbuje na innych. Jeszcze raz dzięki :)

Mógłbyś wrzucić koszulkę z napisem: " Kawaii in the streets, senpai in the sheets". Jak będzie fajnie wyglądać to na pewno kupię ;)

@up

Wysłałem ci już pmke, fajnie jakbyście podawali czcionkę lub poprostu ogólny styl napisu - ułatwi mi to pracę i zaoszczędzi czas zarówno mi jak i wam :)

Siemanko. Założyłem sobie sklepik z koszulkami, bluzami i te sprawy na cupsell. Aktualnie znajdują się na nim ubrania głównie związane z Grą o Tron, choć zamierzam rozwijać ten sklep. Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj wrzucam link: Link, a nawet jeśli ktoś nie zamierza nic kupić to chętnie wysłucham jakiś komentarzy czy propozycji. Konstruktywna krytyka również mile widziana :D. Zapraszam też na fanpage - dopiero się rozwija ale staram go regularnie aktualizować.