Kto się jeszcze waha czy kupić Swords of Legends Online?

podobno optymalizacja jest fatalna

bo z tego co zasłyszałem to gra jest na UE3, a podobno UE3 wykorzystuje tylko 2 rdzenie procesora, BnS też jest na UE3 i ma kiepską optymalizacje, z tym, że SOLO ma w tym roku dostać aktualizacje w chinach po której gra będzie działać na UE4 co sprawi, że gra będzie dużo lepiej zoptymalizowana, tylko nie wiadomo kiedy do europy wejdzie ten patch, wszystko co napisałem jest zasłyszane, oglądałem gameplay’e i czytałem komentarze, stąd mam tą wiedzę.

Osobiście złożyłem preorder, będzie można grę na spokojnie przetestować, a w razie czego można ją łatwo zwrócić przez oficjalnym wyjściem. Także, jeśli się nie spodoba, to będzie zwrot pieniędzy, a jak się okaże dobra, to cóż, wtedy grę już mam.

Aktualnie śledzę co się z grą dzieje i co oferuje, miałem okazję w jednym z news’ów na głównej stronie odpisywać na komentarz co ludzie w ogóle mogą widzieć w tej grze, więc przywołam go też tutaj:
"Aby się przesadnie nie rozpisywać, wymienię pokrótce od myślników część rzeczy, które niektórzy uznają za plusy, inni za minusy, musisz sam się w tej kwestii określić:
-Święta trójca
-Każda klasa ma 2 specjalizacje, między którymi może się swobodnie przełączać poza walką
-Brak RNG przy ulepszaniu oraz pewne ulepszenie, jeśli tylko masz materiały
-Kilkanaście elementów ekwipunku i kilka sposobów na ich modyfikowanie
-Część statystyk na ekwipunku jest uzależniona od specjalizacji, aby kłaść większy nacisk na ich role
-Kilka sposobów modyfikacji umiejętności
-Latające wierzchowce, dostępne od wczesnego etapu gry
-Krótki czas wbijania poziomów, szybkie dojście do endgame
-Gra stara się zaoferować coś zarówno dla graczy PvE, PvP, jak i PvX(life skille itd.)
-Brak(wstępnie i mam nadzieję, że tak zostanie) p2w lub p2progress
-Duża swoboda w kwestii dostosowywania rzeczy kosmetycznych
-System walki oparty na inteligentnym wykorzystywaniu umiejętności, zamiast spamowania przycisków, chyba najbliżej temu do walki w Blade and Soul
-Wymagające instancje(a przynajmniej tyle można się dowiedzieć od chińskiej i tajwańskiej społeczności)
-Duże znaczenie wytwarzania(czy jak kto woli craftingu)

To rzeczy, które częściowo opisują tę grę, teraz kwestia, czy ci się one podobają, czy też nie. Mnie gra zaintrygowała i chętnie dowiem się ile ma do zaoferowania poza wyżej wymienionymi."

Gra ma wyjść na lato, a wcześniej mają się odbyć dwie bety. Aktualnie trwa alpha, która kończy się w ten czwartek, a kilka tygodni po niej ma być pierwsza closed beta, być może nawet już pod koniec maja, gdzie oprócz osób z kluczami, dostęp mają wszyscy preorderowcy, a że nie ma większych problemów ze zwrotem, to nie miałem szczególnie powodów, aby się wahać.

1lajk

Co z ranked arenami? Bo na razie dla mnie 90% Elyon 10% SOLO.

1lajk

Nie mow hop poki sie nie przewrocisz.
I co ze chiny nie maja item shopu? czy tu sa chiny>?
GF zrobi co bedzie chcial bo tylko kasa sie liczy.

Sprawdź post na stronie lub na oficjalnej gameforgu. Przedstawili system pvp, który wygląda serio zacnie. Biorąc pod uwagę wielkoklasowość i role heal, tank i dps

wczoraj oglądałem filmiki z pvp w solo i to wygląda zjebiście, walka skilowa bardzo, czytelna a nie milion gówna na ekranie, podobno wystartował już predownload na steeam i gra zajmuje 78 GB, ja dzisiaj po robocie pobiorę i widzimy się w weekend :smiley:

Nie będę zabetonowanym graczem i możliwe, że grę sprubuję. Mam rozumieć, że prócz kosmetycznych rzeczy standard edition mi wystarczy do wejścia na betę?

Tak najlepiej sobie kupić zwykła edycje ewentualnie później można ta oddać i kupić lepsza opcje.
Mi też walka na filmikach bardzo przypasowała zobaczymy w piątek jak będzie na żywo. Trochę styl walki mi przypomina gw2 taki action target.

Trochę mnie śmieszył filmik z mass pvp jak gość miał z 5 fpsów, g… było widać i coś krzyczał po chińsku. Kilka filmików obejrzałem i gra chodzi i wygląda ok. Dam szanse gierce. Tylko nie wiem, która klasa jest lepszym support-healerem summoner czy bard. Ktoś testował?

Dzięki już potem było nawet na yt i jest tak samo jak w Elyonie do 1 killa teamu. Tylko w Elyonie jest jakieś skalowanie gearu/stat. Jedyne w czym ma przewagę dla mnie SOLO to prawdziwy chiński klimat kulturowy, ale jak zobaczyłem, że każda klasa ma tylko 2 ccki, które są stunami oprócz barda i spearmastera to załamka.

mi się solo bardziej podoba od elcrapa, już nie mówiąc o p2w w elcrap, ale sam gameplay imo jest fajniejszy

to poczekaj na p2w z solo :sweat_smile:

widzę żal za dupe ściska że elcrapisko już przed betą sie obsrało p2w a solo zapowiedziało jego brak :smiley:

hahahaha no no nie ma to jak CBT i P2W :sweat_smile:

Robię Screeny, bo ten tekst przejdzie do historii XD

Nie wiem czy jesteś naprawdę tak głupi czy po prostu tak bardzo boisz się PvP i walki z innymi w grach, ale uświadomię cię, że w SOLO też będzie Open PvP, także już szukaj kolejnej “bezpiecznej gry” to po pierwsze, po drugie w Azji SOLO działa w systemie: “Pay Per Minute” czyli właściwie Abonament i dlatego też tam nie potrzebują jakiegoś rozbudowanego Item Shopu a co za tym idzie P2W.

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
Nawet tego nie skomentuję GF i zapowiadanie czegokolwiek, jakakolwiek korporacja / firma i zapowiadanie czegokolwiek xD facet ty chyba nie wiesz na jakim ty świecie żyjesz, czas przeprowadzić się od rodziców i zacząć żyć prawdziwym życiem.

po pierwsze to dzięki że oflagowałeś mój post ze swoich wszystkich multikont. Ja wiem ze ty naprawdę jesteś tak głupi jak to wygląda po twoich wypocinach tutaj ale to już przestaje byś śmieszne a zaczyna być żałosne. Ja też lubie się pośmiać z debila ale miej już litość.
Ty ostatnio twierdziłeś że SOLO jest na UE3 HAHAHHA widać jak dużo wiesz o tej grze, tak samo jak twierdzisz że w azji jest jako ppm, no jest ale nie wszędzie, tego też pewnie nie wiedziałęś gieniuszu :smiley: kolejna próba zabłyśnięcia zgaszona szybko, wracaj tam gdzie twoje miejsce, do swojego pokoiku wynajętego z 3 ukrami.

Co do p2w w Solo, no to tak według zapowiedzi jest 0 p2w, czy to nie jest fakt? zapowiadają 0 p2w ale taki kretyn jak ty hejtuje tą grę za to bo gameforge xD wyobraź sobie jakim idiotą musisz być żeby hejtowac grę która nie zapowiada p2w ale chwalisz Elcrapa który już przed premierą obsrany jest p2w i nikt tego nie ukrywa tam tylko twierdzą że gra będzie miałą p2w xD no zobacz jakim ty idiotą jesteś HAHAHAH.

btw. Chodzą słuchy że ty dalej na tym streamie próbujesz odpalić elyona kr xD

Panowie, dlaczego się wyzywacie od głupich itp? Sądzę, że jesteście tutaj najinteligentniejsi, ale argumenty ad personam są poniżej krytyki, skupcie się na grze, a swoje infantylne zachowania schowajcie do kieszeni.

Jak by ktoś miał klucz jeszcze na zbyciu to chętnie przygarnę i ładnie podziękuje :slight_smile:

a ja chetnie klucz do bety odkupie :slight_smile:

Nie wiem czy ja mam takie wrażenie, że wszystko w tej grze jest sztywne, tak jak w starych mmo jak np Silkroad. Mowie tu o npc i ogólnie elementy graficzne. Zero życia, takie wszystko przybite gwoździami i wystrugane nożem w drewnie. Słabo graficznie to jest wszystko zrobione.
Co do p2w notimr4u, takie p2w w Elyonie jak BDO czyli gówno nie p2w. I porównując 2 tytuły to SOLO to w chu bieda jeśli o skille, walkę i grafikę. Naprawdę popatrzcie uważnie na elementy graficznę no to wygląda jak przed 10 lat taki SRO 2.0.

1lajk