Którą wersje Geforce 970?

Monitory z Gsyncem nie będą wiele tańsze bo firmy muszą płacić ekstra za moduł.

przykładem jest pierwszy monitor Asus ROG który pojawił się początkiem 2014 i dalej kosztuje ~ 3000zł.

Do 4k nawet 980Ti jest za słaby.

4k to bajer (moim zdaniem), niepotrzebny bajer.

Lepiej mieć FullHD w 60 FPS i nie wydawać na kartę 5k+ zł, a do tego martwić się o chłodzenie cieczą.

4k to bajer (moim zdaniem), niepotrzebny bajer.Lepiej mieć FullHD w 60 FPS i nie wydawać na kartę 5k+ zł, a do tego martwić się o chłodzenie cieczą.

Na szczęście nie decydujesz o podzespołach mojego komputera :D

4k to przyszłość gier. Jednak aby gra chodziła płynnie na 4K, w przypadku najbardziej wymagającej gry aktualnie, czyli FarCry4 , trzeba 3xTitanX lub 3xFurry od radka, aby osiągnąć 60FPS.

Wg mnie, 4K to będzie standard nowej generacji konsol xbox oraz ps, dlatego że 4k najbardziej przypadnie do gustu własnie nim.
Dla przeciętnego kowalskiego, czy grasz w 4k czy grasz w FHD przy monitorze do 22 cali, nie ma różnicy.

4k to przyszłość gier. Jednak aby gra chodziła płynnie na 4K, w przypadku najbardziej wymagającej gry aktualnie, czyli FarCry4 , trzeba 3xTitanX lub 3xFurry od radka, aby osiągnąć 60FPS. Wg mnie, 4K to będzie standard nowej generacji konsol xbox oraz ps, dlatego że 4k najbardziej przypadnie do gustu własnie nim. Dla przeciętnego kowalskiego, czy grasz w 4k czy grasz w FHD przy monitorze do 22 cali, nie ma różnicy.

Właśnie o tym mówię. Na konsole spoko, jak grać na TV 50' to i to 4k bedzie widać.

Na szczęście nie decydujesz o podzespołach mojego komputera

Też się cieszę, rozumuje rozsądnie :)

Właśnie o tym mówię. Na konsole spoko, jak grać na TV 50' to i to 4k bedzie widać.Też się cieszę, rozumuje rozsądnie

... Rozsądnie? Masz na myśli kupienie 770 i wymianie po pół roku GZ!

Dajcie już spokój z tymi możliwościami przy 4k, przecież nie od dziś wiadomo, że do monitora/TV powyżej FHD bierze się radeona bo poprostu lepiej sobie radzi nawet jak bardzo odstaje w wydajności przy niższych rozdzielczościach, szyna danych kart zielonych zabija możliwości po 1080p

a temat dotyczy tylko 970 ;) zielona wersja po raz 2-3 czy któryś tam ;)

Hej , zamierzam wymienić kartę graficzną do obecnego sprzętu


Mój pc :
-ram 10 GB - DDR 3 1333
-Graf : Geforce 750 Ti
-Proc - Intel CORE i5-4460 3.20GHz
-Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5
-Dysk SSD Crucial MX100 128GB SATA3 2.5"
-Płyta główna MSI B85-G43
-zasilacz Corsair VS 550W ATX

Zastanawiam się którą wersje tej karty wybrać , obecnie najbardziej przekonuje mnie model od MSI
http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-970-gaming-4096-mb-ddr5-gtx-970-gaming-4g-649152/

Najbardziej zależy mi na dużej wydajności tej karty , dobrym chłodzeniu ( + ewentualnie cicha praca )

Czym różni się ta wersja , od podanej powyżej ?

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-970-gaming-100me-4gb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-dp-gtx-970-gaming-100me-719129/