Kultowy Knight Online was potrzebuje!

Zapraszamy na discorda,kanał publiczny 1.

hmm, da się jako inaczej aktywować konto? bo jakoś nie używam telefonu, tylko tabletu :stuck_out_tongue:

Witam, chętnie pogram z wami, co prawda jestem laikiem co chodzi i KO tj. wbiłem chyba max. 50 lvl na archer i priescie natomiast endgame’u nigdy nie zasmakowałem więc jeżeli przyjmujecie również naabów do teamu, chętnie pomęczę z wami tego wspaniałego old schoola :smiley:

Zapraszamy na Discorda, wczoraj graliśmy razem z 5 godzin, było zacnie :slight_smile: Mamy własny klan, jakby co to pisz na priw nick: Hehezar

a też spróbuję i tak nie ma w co grać :smiley:

pewnie, gra nie błyska grafika etc… ale jest ekipa to i będzie się działo :slight_smile: discord mmorpg, publiczny 1, pewnie koło 16 będzie więcej ppl.

Witam, i jak jest ekipa na tym nowym serwerze chętnie dołączę do gry dawno nie grałem, jednak skoro są chętni do dlaczego by nie zacząć od nowa. Mój nick na steam Epoxx. Po jakiej stronie gracie panowie.

na starym servie tureckim gramy, Cypcostam… KArus side, bo tamten nowy eu wymarły… 20 straganów …

gracie na steam czy normalnie przez klienta ?

steam,dicord mmorpg publiczny kanal 1 ale pewnie koło 16-17 beda po pracy wczoraj było z 8 osób to juz jakis poczatek :slight_smile:

Gracie na steam tak?
Podajcie discord i serwer. Pobiorę, zobaczę bo nie ma w co grać obecnie.

Cypher czy Hellsgarem?

Używamy discordu MMORPG.org.pl widoczny na stronie głównej, trochę niżej po prawej stronie przy panelu społeczności. Gramy na steamie, serwer Cypher, strona Karus. Mamy kanał głosowy Knight Online Team, jeżeli chcecie do niego dostęp to napiszcie do moderatora na discord, udzieli wam dostępu. Mamy własny klan, na chwilę obecną przyjmujemy każdego Polaka i mu pomagamy.

Jeśli grałem 8 lat temu to pewnie konta już nie ma? xD

To dodajcie mnie na steam jeśli możecie.
https://steamcommunity.com/id/epoxx88/

Panowie i Panie, o co chodzi z tym wbudowanym botem? czy można expić afk? lub na zminimalizowanym oknie?

Ściągnę zobaczę chętnie zagram w większej ekipie ;D i z innej beczki tankiem aż tak się ciężko gra ??

Witam! Jeżeli to nie problem również się pisze do tego zacnego MMO !!! :slight_smile:

Witam wszystkich, zapraszamy wszystkich na teamspeaka: ts3.samiswoi.ovh kanał DzikiGon(Knight Online). Wszystkim chętnie pomożemy, serwer Cypher, strona Karus na SteamKO. Gramy już kilka dni, mamy fajną ekipkę. Zapraszamy :slight_smile:

Tak ale trzeba wykupić dostęp do bota :slight_smile: