Kultowy Knight Online was potrzebuje!

dajesz swój nr, potem oni Ci podają wrotny na który musisz zadzwonić ważne żeby dopisać +48xxxxxx w tel gdy dzwonisz.

PonuryTrol nick :slight_smile:

Nie mam pojęcia mi przez steam zalogowało się od razu. Będę na discordzie gdzieś w okolicach godzinach 15 Nick SUL, postaram się dla nas o osobny kanał, obgadamy wszystko dokładnie tam. Zapraszam wszystkich chętnych na discord mmorpg.org.pl, dokładne dane kanału podam później.

Ktoś mia coś podobnego wywala co chwile

Widocznie wykrywa jakieś oprogramowanie włączone na twoim kompie, którego nie puszcza anti cheat. Tylko teraz pytanie jakie.

Panowie, a może jednak zagramy na tym najnowszym serwerze? tam nie ma botów, nie ma turasów, a w Ardream lub CZ na pewno ktoś się znajdzie :slight_smile:

Na Cypherze wszyscy latają w +8, +9.

Ja na Hellsgream dopiero zaczynam, gram Archerem, 20 lvl, nick: Fierybane, będę dzisiaj po 17-18

Może głupie pytanko, aleee, te skrzydła dostaje się na którym lvlu?:stuck_out_tongue: + Czy dla casualowego gracza jest sens zaczynac w to grac? max 2h dziennie grania + lepiej grac przez steam czy clienta za strony ntt?

Skrzydła można wygrać za zajęcie pierwszych 3 miejsc w chaosie, taki mini event po gdzie każdy ma równe szanse, liczy się skill. Zawsze warto zacząć. Ja też nie mam czasu grać codziennie. My gramy przez steam, serwer hellsgarem z tego co widzę większość osób chce. Na normalnym kliencie tego serwera nie ma.

da się to jakoś spr?

zagrał bym ale te ich całe any otp wgl mnie nie dopuszcza :smiley:

Ja instalowałem wczoraj przez Steam KO i nie mam żadnej dwuetapowej autoryzacji btw.

Hmm nie znałem nie grałem , aaale, lubię takie gry i właśnie szukałem jakiegoś sensownego tytułu mam nadzieję że to do mnie przemowi, jak ktoś będzie robił/miał gildie czy coś to dajcie znać na steam : konopsteam

Hellsgarem Karus Nick Taishan

Zapraszamy na discorda,kanał publiczny 1.

hmm, da się jako inaczej aktywować konto? bo jakoś nie używam telefonu, tylko tabletu :stuck_out_tongue:

Witam, chętnie pogram z wami, co prawda jestem laikiem co chodzi i KO tj. wbiłem chyba max. 50 lvl na archer i priescie natomiast endgame’u nigdy nie zasmakowałem więc jeżeli przyjmujecie również naabów do teamu, chętnie pomęczę z wami tego wspaniałego old schoola :smiley:

Zapraszamy na Discorda, wczoraj graliśmy razem z 5 godzin, było zacnie :slight_smile: Mamy własny klan, jakby co to pisz na priw nick: Hehezar

a też spróbuję i tak nie ma w co grać :smiley:

pewnie, gra nie błyska grafika etc… ale jest ekipa to i będzie się działo :slight_smile: discord mmorpg, publiczny 1, pewnie koło 16 będzie więcej ppl.

Witam, i jak jest ekipa na tym nowym serwerze chętnie dołączę do gry dawno nie grałem, jednak skoro są chętni do dlaczego by nie zacząć od nowa. Mój nick na steam Epoxx. Po jakiej stronie gracie panowie.

na starym servie tureckim gramy, Cypcostam… KArus side, bo tamten nowy eu wymarły… 20 straganów …