Kupie konto Guild Wars 2 + dodatki

Up

Up

Up

Pm

Witam posiadam do sprzedania konto w gw2 9 postaci wszystkie 80lvl i specializacje

Up

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-guild-wars-2-hot-pof-uat

  • Witam mam do sprzedania konto
  • Konto jest własnością firmy ArenaNet. Sprzedaje jedynie czas

To sprzedajesz czyjąś własność, czy może swój poświęcony czas? Wybierz jedno. xD

https://www.instalki.pl/aktualnosci/internet/44421-32-latek-z-gliwic-handel-grami.html jeszcze tylko zostawię.

1lajk

A oglądanie nielegalnego towaru nie jest karane ?

Tak z innej beczki. W ogłoszeniu napisałeś, że “Po zakupie podaje hasło oraz cały email wraz z hasłem”
Wydaje mi się, że zapomniałeś dodać do ogłoszenia ważnej informacji, czyli że po zakupie podajesz klucze do dodatków. Ktoś, kupując to konto nie będzie miał 10% pewności, że za jakiś czas Ty nie będziesz próbował odzyskać konta. Nawet jeśli ktoś pójdzie na policje to nic nie wskóra, ponieważ w ogłoszeniu jest czarno na białym, że podajesz tylko “hasło oraz cały email wraz z hasłem” nie ma słowa o kluczach. A jeśli nie ma słowa to nie będzie sensu iść na policję walczyć o swoje.

3 postacie 80 lv main guardian full ascented przegrane 1k godzin na pr moge podeslac ssy konto ma wszystkie dodatki

up

Ile płacisz? Z jednej strony i tak leży, jest nie używane i na pewno nie będzie a z drugiej pytam, bo nie wiem czy w ogóle jest sens żebym to pobierał itd. i tak dopiero jutro po pracy mógłbym podesłać Screeny co jest na koncie. Na szybko z tego co pamiętam to jest tam Thief na 80lvl + jakieś pierdoły z Item Shopu Skiny itp.

up

up

Interesuje mnie konto z minimum 2 postaciami (eq ascended) i ze wszystkimi odblokowanymi mountami pve. Proszę pisać priv, dogadamy się z ceną.

up

up

Zapraszam na priv

mam konto 2 dodatki (chyba były tylko 2 tak?) 2 postacie na 80 lvlu (warrior i ten drugi niby warrior ze spellami) ekwipunek exotic czy coś takiego - jeden poniżej najlepszego - wierzchowców nie ma - ale sprzedał bym tanio - za 20 usd (właściwie Gbp - funty - bo to potrzebuje na moją grę) jeżeli jest jakś szansa to daj znać - bo co będziesz robił w grze jak już nie masz nic do zdobycia - i jest tam ciekawy kostiumik i fajne skiny na miecze i młotek 2h