Kupie konto Guild Wars 2

Interesuje mnie konto z minimum 2 postaciami (całe eq - ascended) i ze wszystkimi odblokowanymi mountami pve i wvw. Proszę pisać priv, dogadamy się z ceną.
Zakup poprzez allegro.

Uuuu to się wykosztujesz… Pozatym dość wysokie wymagania co do mountow wątpię że ktoś by chciał sprzedać taka postać.

Napisz ile jestes w stanie przeznaczyc (gorna granica) na takie konto.

up

lathspell mi pisal ze chce dac 50 zl

Max 800 zł za konto a ty wyżej cicho bądź

up

co za cebula, kup od kogoś kto sprzedaje jak umiesz używać szukania w internecie , zamiast jak cebulak szukać frajera sprzedającego konto za 20% ceny

Jeśli nie masz żadnej oferty to nie wypowiadaj się.
Kto powiedział że szukam frajera? Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać za tyle co napisałem to jego sprawa i do mnie napisze.
Wstaw tu link jakiegoś konta spełniającego moje wymagania? chłopcze

lathspell wszystkim mowisz zeby sie nie odzywali. Moze to ty sie nie odzywaj.

Jeśli napisałeś Labrio kłamstwo to jak mam do ciebie pisać :slight_smile:

Aha heman82 tez napisal klamstwo. Wiec wszystkich uciszasz.
Tylko ty jestes prawdomowny wiec tylko ty masz prawo glosu.

Teraz kiedy gry MMORPG są aż tak popularne to też czas spędzonych w nich zacząć mieć większą wartość. Powiedzmy że tworzysz konto pod sprzedaż i liczysz się z tym że poświęcisz temu kontu 100h =1000pln/ 10pln/h mniej więcej teraz tyle wynosi wartość czasu w przeliczeniu na pln.
Każdy dodatkowy atut konta jest doliczany do tej kwoty.
Znając nieco GW2, to co wymagasz w koncie będzie cię kosztować zapewne ok 4500-6000pln to taka dobra oferta.

500 zł byś mógł krzyczeć z 10 lat temu jak jeszcze GW2 nie powstało, jakieś konto w Tibi czy coś.

Temat do usunięcia konto zakupione.
Trochu się z Tobą nie zgodzę Karolicja. Na allegro stoją konta przynajmniej 2 z nich - kilka miesięcy. W tym czasie przewinęło się sporo ofert dużo ciekawszych i tańszych. I nawet jedno z nich wtedy kupiłem.
To że komuś się wydaje że sprzeda za taką kwotę to nie znaczy że ktokolwiek wyda te pieniądze żeby je zakupić. I tak właśnie ludzie widząc te olbrzymie kwoty za konto sami wystawiają za absurdalnie wysokie sumy a później taka aukcja stoi miesiącami, zmniejszają cene, zostawiają sobie lub usuwają aukcje.
Nie powinno się przeliczać czasu i kwoty wydanej na grę bo ona się nigdy nie zwróci.