Kupie konto gw 2 z dodatkami dobre

mam takie coś do sprzedania-kiedyś to było dobre konto…kiedyś :slight_smile: oto api
CC8998DA-EE4E-5A4C-8E86-E1CE71ABDBEE9F684CE8-7705-4761-892D-AB1B80F5D1B7

wystawienie na allegro konta do gry nic ci nie gwarantuje. Dalej nabywasz je nielegalnie i w razie czego nie możesz sie sądzić o zwrot bo konto nie jest nawet twoją własnością.

Ponawiam konto do 1200

Uwazaj aby. Jest tu dużo konfidentów. Ja konto w poe sprzedawałem to mnie sprzedali i zbanowali :wink:

Po prostu kupuj z glowa czyli:
Oprocz hasla dostepu zabierasz emaila na ktorym jest gra lub robicie transfer na nowego emaila. Ponadto zmiana nr tel z autoryzacjii. Jezeli ktoras czesc byla z pudelkiem rowniez musisz je otrzymac wraz z kluczem. Klucze do pozostalych czesci rowniez. Po takim czyms teoretycznie tez mozesz dostac bana ale szanse sa znaaacznie mniejsze i masz podstawy do odbanowania.

Na koncie znajduje się 7 postaci, 3 legendarne armory (każdy rodzaj), 5 legendarnych broni (pistol,sword,hammer,dagger,staff), mnóstwo skinów. Przedmioty w storage warte 3k golda +, wszystkie dodatki, ponda 2,5k ap, lv pvp 150, lv wvw 600lv. Cena 25 tyś zł. Mam nadzieje ze Oferta “rozsądna”.

ponawiam konto z duza iloscia giftow od exploration

Konto 9x 80lvl dużo legend w tym dwa legendarne sety zapraszam na pw

ja mam konto przegrane 1k godzin x3 postacie 80 lvl full eq ascented prosze pisac prv jesli chcesz ssy.

ponawiam konto z duza iloscia giftow od exploration

ponawiam konto z duza iloscia giftow od exploration

Proszę pisać tylko jeśli ktoś ma konto z dużą ilością giftow of exploration