Kupione

Kupie konto na którym jest currency tab, premium tab i/lub inne dodatkowe taby/skinny. Nie jestem zainteresowany kontem z high lvlowymi postaciami za które miałbym zapłacić dodatkowo. Szukam konta na nową ligę, z currency stash tabem i dodatkowymi elementami z item shopu :), jeżeli nie znajdę nic ciekawego po prostu kupię te 2 elementy za te 10$. Za konto płacę do 70zl przez serwis allegro.
priv/post.

Konto bym miał ale za 230 zł jakoś, tylko że tam sporo mtxów takich jak 3x skrzydła, sety, 15 premium tabów do tego currency i essence tab, 3 supporter packi, skiny na weapony, armour set taki jak: minotaur, infernal, hydra . Chcesz to dawaj pw coś pomyślimy jeśli jesteś zainteresowany.

pewnie oplacalne ale moge wydac max 70zl, nie szukam tak wypasionego konta :stuck_out_tongue:

Przecież kupując te taby za 10$ o wiele lepiej wychodzisz niż płacąc 70zł za konto, które było czyjeś i nigdy nie masz pewności czy poprzedni właściciel go nie spróbuje odzyskać… A jak jest promocja na taby, która zdarza się bardzo często, to jeszcze więcej ich możesz mieć.

dlatego konto chce kupic przez allegro, a w ostatecznosci gdyby ktos chcial je odzyskac to dostanie bana bo mam dowody, ze sprzedal to konto. Tak jak pisalem, nie szukam drogiego konta, ale takiego na ktorym jest troche mtx albo innych tabow, jak nie znajde to kupie sobie currency i premium taba za te 10$ na nowym koncie :slight_smile:

No ok, ale wciąż 10$ < 70zł :stuck_out_tongue: i to prawie dwukrotnie :smile: Właśnie tego do końca nie potrafię zrozumieć, po co brać coś za 70, 60, 50 zł używane od kogoś, skoro możesz mieć nowe za 40 zł :wink: Tym bardziej, że to ma być nową ligę (chyba że w tych 70 zł będzie dużo więcej stash tabów niż ilość jaką możesz kupić za 10$, to wtedy ok :slight_smile:)

brawo geniuszu.

Więc chcesz kupić dobre konto ale w marnej kasie, bez sensu.

po prostu wszystko na czym mi zalezy to currency stash tab + 1 premium stash tab do sprzedawania itemów, a jezeli ktos ma do zaoferowania konto z dodatkowymi mtx’ami / innymi tabami typu map tab/divination tab/essence tab lub skrzydelka/ supporter pack/packi to moge doplacic. Dlatego szukam czegos do 70 zl jezeli bedzie oplacalne, nie wiem co jest w tym dziwnego. Tak samo jak kolega, ktory sprzedaje swoje konto za 150 zl, gdzie wszystkie rzeczy sa warte pewnie ze 400 zl, ale ja szukam czegos do 70 zl. Wczesniej wlasnie ktos sprzedawal konto za 40 zl z currency/essence/map/divination stash tabem i pare mtxów. Myslalem zeby je kupic ale nie bylo mi potrzebne, po prostu dostalem bana 2 dni temu za to ze pisalem z 1 osoba o RMT ( sprzedazy currency za prawdziwe pieniadze ) ktory pozniej mnie zreportowal, na szczescie konto nie bylo duzo warte, bo byl tam tylko currency stash tab, 1 premium stash tab i pare mtx z paru lig i pare itemow z free boxow. Moj blad, troche wypilem i nie znalem kolesia. Dlatego teraz potrzebuje nowego konta na nowa lige :slight_smile:
Na tym zbanowanym koncie sprzedawalem exy przez pare lig. Nic sie nie dzialo do puki nie zaczalem pisac o tym w grze z nieznajomym :stuck_out_tongue:

@teynar twoje konto jest oplacalne i na 100% ktos je kupi do startu nowej ligii. Moze nawet ja bo mysle nad nim ale na dzien dzisiejszy szukam czegos do 70zl, ktore rowniez bedzie oplacalne jak to za 40 zl ktore zostalo sprzedane ze 2 tyg temu.

Jezu jak jebie cebulą. Weź kup sobie te taby w IS i się nie kompromituj, wesprzyj twórców gry, w którą sam grasz zamiast jakiegoś gościa, który chce zarobić na lewo. Już nie wspominając o tak debilnym pieprzeniu głupot jak “Będę miał dowody, że sprzedał konto, to go zbanują” - No i kto na tym straci? Osoba, która i tak sprzedawała konto, czy debil, który zapłacił 70zł za to, co mógł sobie w tej samej kwocie kupić sam na osobiste konto? Ja pierdzielę, skąd się takie kretyńskie pomysły rodzą w głowach graczy…

konto kupione na ownedcore.
temat do zamkniecia.