Laptop czy komputer

Bierz stacjonarkę, a jak chcesz to mogę ci pomóc coś poskładać.

http://www.morele.net/inventory/info/a18C2W/ 2683, zestaw z purepc...
http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-brutus-m25-pure-black-bt-m25-usb-3-0-spc106-647845/ 164zl

= jednostka stacjonarna 2847~ = 2850 zl

http://www.morele.net/monitor-benq-rl2455hm-577509/ 620zl monitor

myszka/klawiatura/glosniki to 100zl

Laptop tylko jeśli masz zamiar go co jakiś czas przenosić. Weź pod uwagę to, że laptopy dla graczy (czyli jedyne, jakie są w stanie uciągnąć Wiedźmina 3) są duże i ważą zwykle około 5kg, ze sporym zasilaczem w zestawie. To nie jest sprzęt mobilny tylko przenośny.

Laptopowa grafika GTX980M ma jedno wspólne ze stacjonarnym GTX980 - cenę. Wydajnościowo mobilny układ jest jakieś 20% poniżej desktopowego GTX970. Za lapka z takim ukłądem zabulisz 7k złotych lub więcej. Odpali więdźmina na max, ale bez Hairworksów i innych bajerów. Teraz pomyśl co za stacjonarkę można za tę kasę mieć...

Test laptopowych kart graficznych do Wieśka 3. Za lapka do komfortowego grania w W3 na średnich muszisz zabulić niemal 4k złotych. Za tyle złożysz stacjonarkę, na której gra będzie hulać na wysokich spokojnie.

Laptopa o wiele trudniej modernizować. Niektóre się dają, ale to są modele za kilka tysięcy i zwykle bywają problemy z kompatybilnością nowszych podzespołów.

W przypadku stacjonarki zawsze da się coś wykombinowaći wysupłać parę stówek. Dobry procesor wystarcza na całe lata. Masa ludzi jedzie na podkręcanych Sandy Bridge z 2011 roku i dają radę. Tylko grafę trzeba będzie za jakieś 3-4 lata zmienić.

Dzięki za tyle komentarzy co brać już wiem co biorę. ale mam do was jeszcze jedną prośbę moglibyście mi podać czy komp będzie pasować jak dam wam rozpiske co będę pojedynczo kupować i jak na długo.

Tylko komputer! Laptopty są wadliwe, przegrzewają się, a cena ich jest znacznie większa niż PC'tów. Tak na prawdę płacisz taką kasę za wersję mobilną swojej jednostki i tyle, na prawdę się nie opłaca. Kup kompa to posłuży ci znacznie dłużej, wiem co mówię. Wydałem 6,5tyś na laptopa i7 i takie tam pierdoły i spalił mi się po 2,5 roku, cena naprawy 2tyś.
Zrezygnowałem z naprawy i kupiłem zamiast to za około 3tyś, stacjonarkę... specyficznie gorszą od tego laptopa, a działa znacznie lepiej, laptop by dajmy na to Wieśka 3 nie pociągnął, a ta (gorsza) stacjonarka pff :D

No właśnie w stacjonarce jak się np. spali grafa to sam wymienisz. W laptopach z reguł wszystko wlutowane i nawet serwis woli często wymienić cały środek i zedrzeć kasę.

Tak wiem, sam mam laptopa, ale taka u mnie była konieczność. Mieszkam trochę tu, trochę tam i targanie sporej i ciężkiej skrzyni, z monitorem, byłoby niezbyt fajne. Za rok będę mieć już stałe miejsce, a w 2017 pewnie nowego kompa będę kupował i z radością złożę stacjonarkę.

dzięki biorę kompa za 3500 złoty gościu mi złoży do gier za tą kasę. miał być za 3500 a będzie za 2500 zamiast intere core i 5 to chce mi kupić intercore i 3 hahahahahaha za***iście ;(

jaki gosciu, ojciec znaczy :D?

o ja pierdu ;( żeby mówić na tatę gościu żal mi się zrobiło ;(

o ja pierdu ;( żeby mówić na tatę gościu żal mi się zrobiło ;(

aha taa sama osoba co twierdzi ze laptop jest lepszy od stacjaarnego lapie sie a skladanie kompa ;p

Cos bajki nam wciskasz ??

niee. po prostu miałem wybór pc albo laptop a mi chodzi do gier

niee. po prostu miałem wybór pc albo laptop a mi chodzi do gier

zreszta za 2500 mozna zlozyc komp co nawet uciagnue wiedzmina 3

a na full detalach bo mój kolega ma za 2700 i gta 5 chodzi mu dobrze nawet grając w neta

a na full detalach bo mój kolega ma za 2700 i gta 5 chodzi mu dobrze nawet grając w neta

a masz jakies czesc od starego kompa przeniesc jak dysk i obudowa ??

jutro wam dam rozpiske co kupuje .

Siema mam małe pytanie co jest lepsze na dzień dzisiejszy mocny laptop czy mocny komputer oba z (inter core i7) do gier typu wiedzmin 3 dziki gon i do gta 5 proszę o odpowiedz ;)