Laptop do gier. budżet 4000zł

na lenovo to sobie kolety możecie smażyć, Ref

Zaoszczędzisz na kuchence. Szukaj plusów. Ale faktów, że lenowo y510p jest bardzo dobrym laptopem nie oszukasz. W tej cenie chyba najlepszy. No i te lenovo wszystkie z wyglądu osobiście mi się podobają

Przeciw - bardzo wysokie temperatury pod obciążeniem - błyszcząca ramka przy matowej matrycy - podatne na zabrudzenia elementy obudowy - rozmieszczenie portów - nowoczesny gładzik

Ref ( jak lonovo nie przejęło IBM, to IBM jedne z najlepszych latpopów a teraz to żenada)

warn_ico.png
Odświeżać można po 72 h ~ NS

"+ dobry wyświetlacz + wygodna klawiatura + zatoka Ultrabay + ponadprzeciętne głośniki + niski poziom hałasu + miejsce na dysk SSD M.2 + bardzo dobry stosunek wydajności do ceny + dobrze spasowana obudowa + solidny dekiel + brak dławienia taktowania CPU"

chyba błyszcząca ramka nie bardzo się ma do plusów. Sam mam takiego Lenovo, GT755M, Full HD, 8GB RAM. Poza gładzikiem i trochę wysokimi temperaturami nie widzę innych minusów. Gładzika nie używam tak naprawdę bo zawsze mam przy sobie mysz. Wysokie temperatury są tylko i wyłącznie przy obciążeniu, a można je zmniejszyć używająć podkładki chłodzącej.

Sory że tak wtrącę, ale do laptopa do gier, jaką polecalibyście podkładkę chłodzącą?
(najlepiej na Allegro)

Mój Asus (15') strasznie się grzeje przy nowszych grach.

@down, kilkutygodniowy laptop? Daj spokój.

http://allegro.pl/laptop-podstawka-chlodzaca-pod-laptopa-podkladka-i4157967614.html

mam taka i jest dobra

REF

PS, grzeje się ( przeczyść radiator i wnętrze laptopa, wymień pastę termoprzewodzącą, przeskanuj komputer, możesz mieć wirusa)

Ref

Tak jak up, tylko nie wysyłać mi linków do gówna z Lenovo tylko Asus i Msi no o może Toshiba

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)