Laptop do gier do 3500zł

Dzień dobry,
W najbliższym miesiącu planuję kupić laptopa głównie do gier.
Czy moglibyście pomóc w wyborze?

Cena 3000 - 3500zł

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Polecam PC’ta Lepszy będzie w takim zakresie cenowym niż laptop.

Wydaje mi się, że ten laptop to jednak w jakimś celu jest potrzebny (np. wymagana jest mobilność).
Ciężko mi podać coś na szybko, bo troszkę już jestem do tyłu w tym temacie, ale tutaj jakiś ranking jest (wydaje się być w miarę ok): RANKING LAPTOPÓW. Z mojej strony proponuję laptopy kadłubkowe (jakoś lepiej dla mnie wyglądają od tych wszystkich Lenovo itd, ale to tylko moja subiektywna opinia).

Z mojej strony mogę tylko jeszcze doradzić odłożenie nieco większej kwoty i jednak kupienie czegoś lepszego, w końcu laptop to tylko laptop (niektórych części się zwyczajnie nie wymieni). Sam kupowałem jakiś rok temu kadłubkowy za jakieś 4k i w sumie jestem zadowolony. Większość obecnych tytułów ogrywam na wysokich/bardzo wysokich ustawieniach z przyzwoitą ilością klatek na sekundę.

https://forum.pcformat.pl/Polecane-laptopy-multimedialne-biznesowe-ultrabooki-–-Maj-2018-t

Na tej stronie znajdziesz laptopy w każdym przedziale cenowym z/bez Windowsa

Voltaz1 chodzi właśnie o mobilność.

Z Rankingów laptopów wpadły mi w oko:

Który z tych Waszym zdaniem wydaje się być najlepszym wyborem?

Najwydajniejszą opcją do gier w tej cenie będzie
MSI GV62 i5-7300HQ/8GB/1TB GTX1050Ti
Matryca FULL HD o dobrym pokryciu kolorów, dobra kultura pracy, cicha praca układu chłodzenia, chłodny, stabilna praca pod obciążeniem, podświetlana klawiatura dla graczy, łatwy dostęp do podzespołów, przyjemne głośniki.

Ewentualnie opcja z Acer
Acer Nitro 5 i5-7300HQ/8GB/1000/Win10 GTX1050Ti

GTX1050ti jest około 30% wydajniejszy od GTX1050.

Ewentualnie drożej model z nowym procesorem i5HQ 8 generacji:

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Maj 2018 r.
https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-ranking-laptopow-c-t5.html

Zdecyduje się na MSI GV62 i5-7300HQ/8GB/1TB GTX1050Ti

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc. :slight_smile:

Nie kupuj laptopa, sam posiadam laptopa z firmy ASUS i jest jednym wielkim sitem

Było się tak od razu decydować? Jest opcja załatwienia vouchera na 650zł na laptopy HP Omen

Są i nowe z i5-8300H / i5-8400H są wydajniejsze od i7-7700HQ

LOL patrzyłeś w ogóle na nią zanim wstawiłeś ??

Wyobraź sobie, że tak. Nie wrzucałem tego po to, żeby podać jakiś konkretny model, tylko po to, aby można było sprawdzić, jaki sprzęt można znaleźć mniej więcej w danym przedziale cenowym. Jeżeli chodzi o wybór laptopa, to każdy ma swoje indywidualne preferencje i powinien wybierać pod siebie. To że jeden laptop będzie komuś pasował, nie znaczy że drugiej osobie także będzie odpowiadał. To miało być tylko takie wskazanie drogi. Spojrzałeś na dane parametry w danym przedziale cenowym? Dobrze, to teraz szukasz podobnych laptopów w nieco mniejszym przedziale cenowym, badasz ich wadliwość i podejmujesz SWOJĄ decyzję.

Polecam jeszcze sprawdzić ten ranking
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Czerwiec 2018 r.