Last Oasis PvE

Witam. Wraz ze znajomymi założylismy swoj serwer w Last oasis. Chcielibysmy wszystkich chętnych serdecznie na niego zaprosić… Jak narazie jest tylko 10 slotów lecz wraz ze wzrostem zainteresowania liczbą może zostać zwiększona w każdej chwili.
Informacje o serwerze:

  1. Serwer PvE z eventami PvP wraz ze wzrostem graczy
  2. Serwer jest zabezpieczony hasłem podczas nieobecnosci adminów (Chodzi o to że jak narazie nie ma opcji wyłączenia PvP na serwerach prywatnych wiec dla bezpieczeństwa aktualnie grających graczy jak nie ma kto zbanować graczy PvP to najlepsze wyjście)
  3. Staramy sie grać dla zabawy nie jesteśmy jakimś wielkim społeczeństwem graczy tylko kilkoma znajimymi którzy chca sie razem bawić

4.Posiadamy Discorda na którym jest cały regulamin serwera jaki i discorda (w języku angielskim ze wzgledu ze nie zamykamy sie tylko na polską społeczność) Discord Link : https://discord.gg/TQ4NDx2
5. Serwer jest bez hasła praktycznie cały weekend a w tygodniu po godzinie 17.

Nazwa Serwera : The Rising Moon [PvE]
Serdecznie zapraszamy :slight_smile:

a co tam mozna robic poza pvp? bo czy przypadkiem ta gra nie polega na odblkowaniu najlepszego walkera i biciu sie o tereny raidowaniu sie?

W tej grze można robic o wiele więcej jak pvp. Na officialu o ile nie jestes w Zerg klanie albo sojuszu nie masz szans nawet wybudowac wiekszego walkera jak Dinghy albo Mollusk a o jakościowym walkerze to nawet nie wspominam. Jak ci się uda no to gratulacje w stracie go w ciągu 24h. Nas to nie bawi dlatego stworzyliśmy server PvE by móc to zrobic i dobrze sie przy tym bawić

no tak tylko po co komu walker jak on sluzy do walki z innymi graczami

Walker sluży do przemieszczania sie. Do walki sluza bronie lub uzbrojenie walkera które jak chcesz to możesz zamontować lecz nie musisz :slight_smile:
I gdzie tutaj przyjemność z walki jak co 1h napada na cb 20-30 graczy i zabijaja ciebie i niszcza walkera?? Tracenie całego ekwipunku i zaczynanie od nowa nie jest zabawa. :slight_smile:

Ja rozumiem o co chodzi ale spytałem co robicie bo tam poza PvP i biciem małp oraz kraba nic nie ma z aktywności PvE

Co my Robimy?? Chcemy odblokować całe drzewko technologiczne. Zdobyć materiały jakościowe. Zbudować po pierwsze jak najlepszej jakości stacje rzemieślnicze a pózniej walkery. Co w większości przypadków nie jest możliwe dla nas jak i pewnie dla większości ludzi na Officialu. Dlatego stworzyliśmy serwer PvE by móc to zrobić bez zaczynania wszystkiego od zera co jakiś czas.

Nie wyszukuje mi servera po nazwie. Czyżby już nie istniał? Oo