Legion - czy warto aktualnie wracac

Ludziom to naprawdę już mocno odwala...

Nie ma co robić - źle, jest co robić - jeszcze gorzej

Nikt wam nie każe w to grać jak tak Wam źle.

Co do grindowania. Jeżeli ktoś "Żyje sentymentami" to powinien doskonale wiedzieć że w tej kwestii niewiele się zmieniło. No chyba że kupiłeś/aś sobie postać, to wtedy grindować nie trzeba. Co jak co, ale gear z takich chociażby raidów można zdobyć o wiele szybciej niż kiedyś.

Kolejna sprawa... Gildie. Jeżeli ktoś narzeka że nie potrafi znaleźć normalnej gildii to albo źle szuka albo oczekuje nie wiadomo czego. Ja swoją gildię znalazłem dosłownie w godzinę. Dlaczego? Otóż chciałem znaleźć gildię z dobrą atmosferą, niekoniecznie raidującą/progressującą. I co? I okazało się że gildia była nowa, ale ludzie fajni itp. Raidować zaczeliśmy po 2 tygodniach, kiedy uzbierał się skład. Także proszę tu nie mówić o raku.

Ja przy Legionie świetnie się bawię, bo nie oczekuję nie wiadomo czego. I nie, nie gram na Burning Legionie :)

Pozdro :)

Mythic EN nie było wyzwaniem.

widze ze maly hate thread sie zrobil. Ja zaczynajac grac na Legionie dobrze sie bawilem tylko ze bylo tego za malo. Dziekuje za wszelkie odp i sam sie przekonam w kolejnym tyg czym WoW aktualnie dysponuje. Poczekam do Argusa 7.3 bo wtedy duzo osob znowu zacznie wracac ogarniac czy warto grac.

widze ze maly hate thread sie zrobil. Ja zaczynajac grac na Legionie dobrze sie bawilem tylko ze bylo tego za malo. Dziekuje za wszelkie odp i sam sie przekonam w kolejnym tyg czym WoW aktualnie dysponuje. Poczekam do Argusa 7.3 bo wtedy duzo osob znowu zacznie wracac ogarniac czy warto grac.

wlasnie problem w tym ze ciagle sie powtarzasz ze grales tylko poczatek legionu ktory faktycznie byl bardzo kiepski, lecz nastepne patche poprawialy jakos gry. w 7.3 wchodzi opcja z AP ze co tydzien samo bedzie sie odblkowywac i nie trzeba nic robic, tak samo z 3 relickiem w broni automatycznie nowa postac dostaje juz go odblokowanego. Stawiam ze legion mial/ma lepsze numerki niz wod czy mop (graczy online i sprzedaz oraz suby) :)

jutro wchodzi 7.3 z tego co wiem, do gry wskocze jak tylko pojawia sie nowe srodki na moim koncie, pewnie w tym tyg jeszcze, sam jest ciekawy co sie zmienilo.

Hej, ostatnio myslalem nad powortem do WoWa, jednak zanim ponownie wroce do Azaroth i wydam kase na prepaida chcialbym sie dowiedziec czy warto wrocic i co sie zmienilo od mojego roku przerwy?

Ostatni raz gralem jak Legion dopiero co wszedl na serwery, niestety z powodu braku contentu i tylko jednego raidu (wtedy to byl EN oraz zadnych setow), po prostu znudzilem sie robieniem w kolko mythic dungeonow i world questow liczac na legendarke. No i czy grajac casualowo nie zostane daleko w tyle za innymi. Dalej trzeba tak mocno farmic moc do artefaktow? czy dodali jakies itemki ktore pozwala szybciej zdobyc moc do artefaktow?. Kolejne pytanie ktore mnie nurtuje to aktualnie dobrze zaludnione sewery najlepiej po stronie Alliance.