Legion

Wygląda na to , że Balance druidzi dostaną bufa. Eclipse bar będzie zastąpiony przez astral power resource, którego pewno będą budować i robić większe obrażenia. Ferala jakoś mocno nie zmienią, tak samo jak Resto dudu, ale tank ma polegać bardziej na armorze, regeneracji i hpkach niż na dodgu obrażeń. Wygląda na to iż pozmieniają talentowe tiery w mniejszym lub większym stopniu wszystkim, ciekawe czy dodadzą kolejny tier i znów jakieś uber skille? W sumie nie chciałbym, ale pewno dodadzą.

Dużo ludzi jest niezadowolonych ze zmian w Balance druidzie. Pasek arcane power mogli dać Arcane Magowi, a Ecplise zostawić Balowi. Budowało to pewien klimat postaci. No i jest jeszcze nerf starfalla.



Coś pięknego :D

Coś pięknego

Chyba odkurzę swojego ferala…

Ten nowy feral to wygląda jak pet huntera.

Ten kamienny niedźwiedź jest boski :D

A ja z innej beczki zadam pytanie

Czy do supportu Blizza można pisać w języku polskim ?

Zakupiłem wcześniej już dodatek Legion, teraz chciałem zakupić dziewczynie i wyskakuje mi błąd "brak autoryzacji". Z moją kartą na 100% wszystko ok bo przecież nie tak dawno kupowałem Legion i dodatkowo abonament

Wygooglowałem że u innych również był taki problem

A ja z innej beczki zadam pytanie Czy do supportu Blizza można pisać w języku polskim ? Zakupiłem wcześniej już dodatek Legion, teraz chciałem zakupić dziewczynie i wyskakuje mi błąd "brak autoryzacji". Z moją kartą na 100% wszystko ok bo przecież nie tak dawno kupowałem Legion i dodatkowo abonament Wygooglowałem że u innych również był taki problem

Tak mozesz pisac w języku polskim. Support szybko odpisuje i sa bardzo mili.

Jestesmy pewny, ze masz środki na koncie?

Możliwe że jest tak, że jedna karta płatnicza/kredytowa może być przypisana do jednego konta (takie coś kiedyś zauważyłem na originie) lub też może być przypisana do innego konta, ale trzeba czekać jeszcze raz (na koncie twojej dziewczyny czyli dla karty nowe konto) na ten proces weryfikacyjny blizzarda, czyli wzięli Ci z konta tam 1 ojro i czekają na potwierdzenie że wszystko jest ok i później Ci te 1ojro zwracają.

Problem został rozwiązany, nie wiadomo czemu miałem na karcie ustawiony dzienny limit 150zł a dodatek kosztuje prawie 200zł dlatego bank mi blokował transakcję

Być może zrobie też i druida w Legionie, choć nie grałem żadnym od Wotlka. Gnomy zwiększą swoją ilość dostępnych klas i będzie to hunter. Już podczas Cataclysmu devsi mówili iż robią pare klas grywalnych dla wszystkich ras , co trochę mija się z celem waniliowego wowa, ale niestety postęp idzie do przodu ku uciesze gawiedzi. Wraz z łowcami gnomami dostaniemy nową kategorię dla petów t.j.: mechaniczne pety. Będą napewno urozmaiceniem, ale dla mnie hunter troche zatraci z ducha dzikiego łowczego, który kroczy pomiędzy drzewami w lesie.

A jak dla mnie mechaniczny pet dla takeigo np. krasnoluda to jak znalazł. Fajna jest też opcja, że z engineeringiem każdy inny hunter też będzie mógł łapać mecha pety. :D

Witajcie, postanowiłem stworzyć temat aby podyskutować o nadchodzącym dodatku oraz nowościach i zmianach jakie wprowadzi.

Będzie ich dużo począwszy na zmianach klasowych po system broni oraz zmiany w expieniu na Broken Isles.

Zacznijmy jednak od zmian klasowych. Ważną informacją jest fakt iż Hunter znów albo w końcu będzie różnić się o wiele widoczniej w zależności od wybranej specjalizacji. Tak więc Beastmaster będzie hunterem z petem, walczącym rangedami i jego pety będą generować focus swojemu panowi, a przywołanie bestii do pomocy będzie miało niższe cooldowny. Marskmanship dostanie pasywke lone wolfa, który dawał nam bonusy za grę bez peta do naszych atrybutów, w skrócie marksman będzie takim rangedem bez peta. Najważniejsza jednak zmiana dla mnie będzie modyfikacja albo jak kto woli przywrócenie wielu meele skilli takich jak np Raptor Strike, Wing Clip etc. Survi hunter stanie się na nowo hunterem walczącym z petem z bliska używając broni ręcznej o krótkim zasięgu. Jak wy widzicie owe zmiany, czy uważacie że zmiany w hunterze przyniosą mu korzyści? Ja sam uważam iż hunterowi teraz jest dobrze gdzie jest, ale fakt faktem różnice w stylu gry są mało widoczne pośród różnych hunterskich specjalizacji.