Life is feudal mmo | drenghall | server godenland | szukamy graczy do gry !


Drengrhall czyli inaczej "Sala Wojowników"

Gildia stworzona ze starego pokolenia morderczych Mountvilli oraz
wojowników pod dowództwem Olafa. Przyjmując wiarę w Świętego Dzika naszym zadaniem i celem jest wyplenienie wszelkich niewiernych oraz podporządkowanie sobie całego świata. Rozpoczynamy poszukiwanie nowych wojów, którzy nie boją stawić się czoła wielu przeciwnościom i przeszkodom na tej długiej i krętej drodze.

Dołączając do nas pniesz się w górę według hierachii wojowników, składając w ofierze swoich martwych wrogów. Ma to znaczenie przy końcu twojej podróży oraz odejściu do świętego świata, w którym zostaniesz jednym z warchlaków polujących na żołędzie pod dowództwem Świętego Dzika.

Jesteśmy otwartą gildią PVP/PVE ciągle sie rozwijająca gdzie kazdy twoj pomysl zostanie przyjety oraz która nie boi się stawić czoła swoim wrogą i walczyć o swoje, u nas masz wolną rękę oraz możesz być kim tylko zechcesz, czy to wojownikiem dzierżącym dwuręczny topór odcinając głowy przeciwnikom czy też rzemieślnikiem, kopaczem który w obronie swojego terenu, miejsca pracy wydłubuje łopatą serca wrogów.

Chcesz do nas dołączyć? Nie ma problemu!
Od rekrutów wymagamy przede wszystkim chęci do gry i posiadania komunikatora głosowego. Dołącz do nas na discorda, dodaj nas na steamie, pooglądaj nasze filmy i zdecyduj, czy wpasujesz się w nasze szeregi! Slava!

DRENGRHALL

Trochę o grze.
Life is Feudal MMO jest to ulepszona wersja jego poprzednika czyli Lif YO, mamy tutaj terraforming terenu oraz otwarty swiat PVP w którym mozemy robic wszystko co zechcemy oraz walki na rzucanie w siebie kamieniami az do stawiania trebusza i strzelania wiekszymi kamieniami w wrogich graczy.Terraforming terenu oraz stawianie roznorakich budynkow. System walki jest podobny do popularnej gry Mount&Blade Warband w której głównie liczą się umiejetnosci gracza niz sam ekwipunek. Mamy tutaj takze bardzo rozbudowany crafting od rolnika az do mistrza kucharstwa czy tez innych profesji o których sami mozecie sie przekonac grajac razem znami.

DISCORD :

Steam :

Film :ref

Ref

ref

Ref

ref

ref

ref

ref

Obczajcie nasz filmik !

Ref

ref

ref

Ref

ref

ref

Hej obczajcie nasz filmik !

ref

ref