Lineage 2 classic i albion online

Przyznam szczerze, że grałem i dobrze się bawiłem na kronice H5. Z classic serverami nie miałem do czynienia w ogóle. Ktoś przetłumaczyłby takie główne różnice względem H5?
I byłbym chętny na pogranie na tym l2arion - chyba, że to totalnie nie kronika dla casuala :smiley:

hmm classic a H5… na classicu musisz się mocno namęczyć by coś mieć nic nie dostajesz za darmo i jest więcej zabawy… i nie classic nie jest dla casuala

Mogę polecić interlude x7 od e-global lub l2 dex to połączone strony, żywy serwer i polska społeczność

C6 tez różnica a classic zawsze dobre macro w petli i 1h expienie bez gracza :slight_smile:

Podpinam się ^^

sorki ze nie odpisywalem jezeli chodzi o l2 classic to bym chcial na officialu

Witka,
Chętnie dołączę pasują mi obie gry choć chciałbym większy nacisk nałożyć na Albiona ale trudno jeśli się fajna ekipa złoży to może i być l2 :slight_smile:

I co macie coś? chetnie bym pogral ! L2!

Chętny jestem także , do albiona zabieram się od dwóch tygodni ale jakoś pobiegam 10 min i zamykam , co do l2 można by się pobawić na privie .

tak jak napisałem w wiadomości prywatnej privy szybko się nudzą pytanie, kto czego oczekuje. Osobiście wolałbym albion trochę już gram ale głównie solo co jest dość nudne na tak ogromny wybór aktywności w AO. Jeśli ktoś jest zainteresowany to prosze ę o priv.
Dodam, że w AO trzeba jednak zainwestować w pierwszą premkę później idzie kase robić w grze i kupować za ingameową walutę ale wymaga to trochę poświęcenia.

Avaru to gramy na l2 Arion?

Wczoraj wieczorem odpaliłem l2 classic na serverach NCwest (amerykański off f2p) całkiem przyjemnie mi się grało. Więc może zamiast privów to ofka nystrzelicie jestem chętny.

L2classic.club (x3) albo L2Arion (x15).
Ristofer, ofki są bez sensu, nie mamy czasu grac na x1. przynajmniej ja, nie mam zamiaru grac roku po to żeby potem serwer się wyludnił. Serwery które podałem wyżej są bardzo solidne.

Do tego mały cytat z offka :slight_smile:

Become a Classic VIP

Whenever you purchase Lineage II Classic store items with NCoin, earn VIP points for access to special XP/SP bonuses, daily rewards and other benefits!

Gram na L2 Arion Dark Avengerem, gra się super, populacja, kronika etc.
na prawdę polecam, x15 ale to w sumie nawet dobrze, wydaje mi się ze normalni ludzie nie maja tyle czasu żeby ciepać na low rate.

Wrócę do domu to zobaczę co tam można zrobić a jako to kronika :?

Masz jakiś discord/ts ?

Na classicu ncwest miałem wielki ping jak grałem z pół roku temu więc odpada, ta x15 może być ciekawa , tylko że z czasem gorzej , te 1-2 godziny dziennie bym znalazł . Co do albiona ciekawi mnie i mam nadzieje że gra utrzyma się dłużej na rynku , mam niestety kilka "obawień " związanym z dropem przedmiotów , nie chciałbym ciągle zbierać sprzętu .

znaczy przemiał sprzetu jest ogromny, dlatego ten crafting i gathering tam taka role odgrywa. Dropisz tylko na dwóch rodzajach terenów ale tam są najlepsze dungi i surowce :smiley: Ja np zbieram raz drogo (czyli ubieram się w drogi set do zbieractwa) a raz tanio zalezy jaki region co zbieram i jakie ryzyko :smiley:

Więc z moim zapasem czasu się nie opłaca :frowning: Pobieram L2 arion i jazda:)

Hej, pograłem trochę na L2 Arion i całkiem spoko, wbija się lvl chociaż ostatnio co grałem w L2 to było z jakieś 10 lat temu, wiec jakbyście mieli jakiś clan ogarnięty to jestem chętny, nick w grze: Aryman

gramy nadal!
mamy TS3 Zapraszam wszystkich!

178.33.168.233:10078

Shot00006.bmp (4,1 MB) Shot00007.bmp (4,1 MB) Shot00008.bmp (4,1 MB) Shot00009.bmp (4,1 MB) Shot00010.bmp (4,1 MB) Shot00011.bmp (4,1 MB)