Lineage 2 classic i albion online

Wrócę do domu to zobaczę co tam można zrobić a jako to kronika :?

Masz jakiś discord/ts ?

Na classicu ncwest miałem wielki ping jak grałem z pół roku temu więc odpada, ta x15 może być ciekawa , tylko że z czasem gorzej , te 1-2 godziny dziennie bym znalazł . Co do albiona ciekawi mnie i mam nadzieje że gra utrzyma się dłużej na rynku , mam niestety kilka "obawień " związanym z dropem przedmiotów , nie chciałbym ciągle zbierać sprzętu .

znaczy przemiał sprzetu jest ogromny, dlatego ten crafting i gathering tam taka role odgrywa. Dropisz tylko na dwóch rodzajach terenów ale tam są najlepsze dungi i surowce :smiley: Ja np zbieram raz drogo (czyli ubieram się w drogi set do zbieractwa) a raz tanio zalezy jaki region co zbieram i jakie ryzyko :smiley:

Więc z moim zapasem czasu się nie opłaca :frowning: Pobieram L2 arion i jazda:)

Hej, pograłem trochę na L2 Arion i całkiem spoko, wbija się lvl chociaż ostatnio co grałem w L2 to było z jakieś 10 lat temu, wiec jakbyście mieli jakiś clan ogarnięty to jestem chętny, nick w grze: Aryman

gramy nadal!
mamy TS3 Zapraszam wszystkich!

178.33.168.233:10078

Shot00006.bmp (4,1 MB) Shot00007.bmp (4,1 MB) Shot00008.bmp (4,1 MB) Shot00009.bmp (4,1 MB) Shot00010.bmp (4,1 MB) Shot00011.bmp (4,1 MB)