Lineage 2 classic NC - ekipa

Wiadomo kiedy bedzie mozna go pobrac ?

Nigdy nie grałem, ale moze spróbować, dajcie link do pobrania tylko

już można pobrać http://www.lineage2.com/en/ <----download game 03.10 wyświetlą się inne serwery

Wolicie discord czy ts3 ??

A to nie pobierze sie mi czasem normalny lineage ? A nie clasic ?

ten sam klient na live mówili że przed startem 2Gb będzie do ściągnięcia i dodane będą 2 serwery oraz opcja classic

Okey ja narazie w takim razie sciagam i dzieki za pomoc

Discord :wink:

Możliwe, ze się skuszę. Spędziłem kilka dobrych lat na serwerze prywatnym x2.
Nick:
Haruf - Warsmith

Zagram jako mroczny elf, zabojca, badz chlopski wojownik z dwoma mieczami.

Polecał bym serwer discord z powodu historii czatu oraz wszechstronności w jego użytkowaniu (telefon w pracy, tablet, laptop, pc) i dobrego voice chatu. Również możliwość darmowego założenia prywatnego serwera i nadawanie roli jest dosyć łatwe.

A co do samego L2 to czytałem trochę o klasach to zastanawiam się nad tymi:
Elder, Swordsinger, Silver Ranger ponieważ spodobały mi się Elfy i jasna strona :smiley:

Adres discord : https://discord.gg/rJr9h6G kto chce niech wchodzi i widzimy się prawdopodobnie jutro :slight_smile: Zapraszajcie znajomych,kolegów oraz koleżanki :slight_smile:

Zainteresowanych Lineage 2 klasykiem, zapraszamy na serwer discord w linku podanym wyżej.

Jest już ponad 15 osób czekamy na resztę zainteresowanych :slight_smile: Start o 13:00 nieoficjalne info.

Ja chętnie tez bym zagrał pomimo że jestem totalnym nowicjuszem. Jedynie kiedyś coś grałem na priwach interlude x5 ale nigdy na jakimś hardcore czy coś.
Pewnie 1 postać to zrobię krasnoluda nick: Kazoo. A później pewnie jakiś bladedancer albo coś w tym stylu.
Pozdro

Hej hej, z chęcią bym zaczął grę w jakiejś ekipce :slight_smile: Nie mam pojęcia jaka klase zrobie, ale nick to Sovva :smiley:

zapraszamy na discord zaraz dobijamy do 40 osób :slight_smile:
start 21:30

Siemka tez zaczynam gre na classic moj nick to daniofordon albo Arcticode. juz pobieram gre

Kurcze, chyba sprawdzę jak wrażenie z L2 po tylu latach. Na początku myślę nad necrusem a potem może OL albo WC wpadnie, o ile się wciągnę tak jak kiedyś.

Discord :slight_smile: Zapraszam

Gra ktos wogole tam jeszcze czy juz wszyscy zrezygnowali ?