Lineage 2 H5 low rate Ogg.re

Cześć,

Parę dni temu wstał nowy serwer H5 low rate, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to serdecznie zapraszamy.
Jeszcze jest nas niewielu, ale chcemy, aby było nas więcej i gra stała sie jeszcze przyjemniejsza :slight_smile:

Serwer H5 Ogg.re

XP/SP - 2x
Adena - 2x
Drop/Spoil - 2x
Quest drop - 2x
Enchant safe/max +4/+15
Enchant chance normal scroll - 52%
Enchant chance blessed scroll - 60%
Attributes stone chance - 40%
Attributes crystal chance - 30%
Buff/Dance slots - 24/12
Max clients per PC - 2

Zakaz używania programów trzecich,
Brak item shopu,
Możliwość wsparcia serwera i wykupu premki (x3 EXP, x3 SP).

Przydatne linki:

Nie polecam tego serweru , 90% graczy to support gry który ma kilka lub kilkanaście kont i udaje zwykłych graczy . Martwy discord gdzie siedzą tylko stali bywalcy . Premium drogie i daje marne pare procent do expu i dropu .
W grze brakuje kolorów na chacie gry , paru lokacji oraz bossów w tym moobów .
Generalnie serwer do bani i pro po już raz startował i nie wypaliło to teraz support robi po 100 kont i udaje grywalność :smiley:

pograłem kilka dni na canyon x3 IL i powiem że tez nei za fajnie - niby onlibe wysoki (~3500) ale 95% to afki (gra ma wbudowany afk exp) i jak się przypatrzeć, to tylko 1 na 20 postaci biega, a reszta tylko stoi w mieście (afk exp działa tylko w miastach). Gdzie to L2M?

Dzisiaj po raz ostatni zalogowałem się na serwer żeby sprawdzić czy coś robią z serwerem ale zamiast efektów znikł mi ekwipunek przez jakiś błąd w grze . Odradzam ten serwer serio :frowning:

Wbiłem wczoraj na zwykły 4game server i nie poznałem gry, ale siedzę od wczoraj :wink: Graczy więcej niż na dowolnym piracie i przyjemny przerywnik w innych grach mozna zrobić. Polecam odświeżyć Innove.

No ja właśnie tak jak bogdans99 chciałem odradzić serwer. Ledwo zrobiłem postać a tu jakiś Gremlin mnie zaatakował. Właściciele serwera to oszuści i naciągacze - obiecywali serwer dla casuali a tu taka niespodzianka od samego startu. Przez stres po walce z tym Gremlinem ciągle trzęsą mi się ręce i nie mogę spać.
Poza tym nie ładują się tekstury np piersi u jasnych elfek, skrzydło u kamaeli, a niektóre NPC używają bardzo wulgarnego języka. Np niejaka Clarissa powiedziała mi że mam się stamtąd teleportować.

Ja polecam ten serwer, gram na nim prawie od startu.
Raty są niskie, ale to jest h5 więc tak naprawdę z vitem i wszelkimi ułatwieniami tej kroniki koksa się całkiem szybko. Wg mnie h5 to najlepsza kronika i gra się spoko, chociaż do end game mam jeszcze daleko. Są już jakieś klany, myślę że online powoli rośnie, party się da znaleźć :stuck_out_tongue:
Jeśli chodzi o bugi to ktoś kto pisze o brakach jakichś w bossach, mobach itd., to są bzdury. Na discordzie można bugi zgłaszać, ale nie widziałam żeby ktokolwiek zgłaszał coś krytycznego albo istotnego chociaż.
A i kolorki okienka systemowego już są, faktycznie nie było na początku.

A właśnie, więcej szczegółów o serwerze na discordzie: http://ogg.re/discord
Zapraszam :slight_smile:

kjunia po 1 klany sa od supportu bo 90% online to postacie supportu :smiley:
po 2 są błędy , brakuje bossów i mobów , a jedyne co naprawili to kolorki na chacie
po 3 zgłaszać można bugi na discordzie ? komu ? jak nikt tam nie odpisuje jest martwo i drętwo .
Nadal nie polecam serweru bo to dno jest a nie h5

Przecież jestem w jednym z tych klanów, gram i gadam z tymi ludźmi, są tu moi znajomi z innych serwerów, chodzimy na instancje, expa itd.
Których bosów i mobów brakuje bo nie zauważyłam? Pójdę i sprawdzę, żaden problem :slight_smile:

EDIT
ponieważ jestem zarejestrowanym niedawno uzytkownikiem, to nie mogę napisac kolejnej wiadmości, dlatego edytuję ostatnią :stuck_out_tongue_winking_eye:

Populacja serwera nie jest w istocie ogromna póki co, dlatego “robię reklamę”, ale nie “komuś” tylko sobie a właściwie dla siebie, bo to ja szukam ludzi z którymi mogę sobie pograć. Bogdan za dużo pojęcia nie masz o czym piszesz bo cię tam nie ma. “4 graczy” to poznałam już ze swojego miasta, nie mówiąc o innych. Nie dajesz mi konkretów więc muszę założyć, że zwyczajnie zmyślasz :slight_smile:
Papatki.

kjunia jesteś w klanie być może jedynym który ma może maks 4-5 graczy i akurat to jest normalny klan ale cała reszta to support , ten serwer nie ma prawa bytu z taką polityką a i przestań za darmo robić reklamę komuś kto na to nie zasługuje .