Lineage 2 Sytuacja Core/Naia

Właśnie a propos L2 priv,wiem,że nie można tutaj promować pirackich serwerów ale akurat w przypadku tej gry takowe serwery są aprobowane przez wydawcę więc nie widzę problemu.Mam pytanie,co z naszym rodzimym Graveland?Tam zaczynałem przygodę na ratach x13,pamiętam solidne,zgrane klany i dobry fun.Sporo pomocnych graczy,jednak ciężka orka na ugorze w dalszym etapie,trzeba było trzymać się ekipy z klanu żeby poznać arkana tego mmo.Ten serwer jeszcze żyje,ktoś się orientuje ? Taka osobista dygresja,pamiętam gracza o nick'u Szajna,grał Phantom summonerem i był pro,lider zaprzyjaźnionego klanu,znaczy z ally,ktoś kojarzy gościa he he ?

tyle że ja grałem nie tylko na privach ale i na offie.. i grałem na offie i dla mnie kogoś kto grał na wcześniejszych kronikach ta gra jest teraz po prostu śmieszna i za prosta.. przez co nudna..

Za prosta czyli mam rozumieć że masz armor set PVP +8, Broni PvP +15 LvL 108, top epiki bo przeciesz gra jest prosta wiec już powinneś mieć. Uwielbiam jak tacy ludzie wypowiadają się o L2

WitamChciałem zapytać osoby które aktywnie grają w L2 o to co tam ciekawego słychać. Czy Na Naii dalej tyle botow, P2W ? Core słyszałem że strasznie mało osób gra. Co tam z updatami, co ciekawego przyniosły?. Ostatnio grałem w L2 na Polskim Offie, i najważniejsze : czy opłaca się wracać ?Pozdrawiam

Ja gram od 6lat i bez wydawania $ oraz botów dorobiłem się czegoś konkretnego, Boty i P2W zawsze były i będą czy to na NCwest czy na Innova różnica jest tylko w liczbach.

Co do nowych update Brak lvlcap chodzi postać max zrobił do 108lvl narazie póki moby z wyższymi poziomami się nie pojawią, nowa rasa się pojawiła 2 dodatki temu, nowe lokacji skille, powrót do grindowania jak lubisz itd

Tales mimo tego ze ma ostry item shop nie wpływa to zbytnio na rozgrzewkę ponieważ to co można tam kupić samemu wyfarmisz w tydzień z ekipą. Po drugie mają za***iste pliki i balans, ten ruby/azure im teraz rewelacyjnie wyszedł . Do kolegi wyżej zgadzam się że c4-gracia final były to najlepsze czasy privów bo wtedy poznawało sie content itp. Ale mimo wszystko h5 ma najlepszy balans oly i pvp ze wszystkich kronik. Tam można orać dosłownie wszystkim. Nawet łucznik czy dagger daje rade na oly. Nie ma typowego oracza który miecie wszystko.

W L2 nigdy nie było i nie zapowiada się że będzie takie coś jak balans, najbliżej do balansu było w pierwszym dodatku GoD do 95LvL, tak przez 11lat nie pamiętam aby na normalnym PvP healer miał takie same szanse z łucznikiem czy innym DD. Po za tym Oly w L2 to twór który powinnien zostać usunięty.

Właśnie a propos L2 priv,wiem,że nie można tutaj promować pirackich serwerów ale akurat w przypadku tej gry takowe serwery są aprobowane przez wydawcę więc nie widzę problemu.Mam pytanie,co z naszym rodzimym Graveland?Tam zaczynałem przygodę na ratach x13,pamiętam solidne,zgrane klany i dobry fun.Sporo pomocnych graczy,jednak ciężka orka na ugorze w dalszym etapie,trzeba było trzymać się ekipy z klanu żeby poznać arkana tego mmo.Ten serwer jeszcze żyje,ktoś się orientuje ? Taka osobista dygresja,pamiętam gracza o nick'u Szajna,grał Phantom summonerem i był pro,lider zaprzyjaźnionego klanu,znaczy z ally,ktoś kojarzy gościa he he ?

Proszę mi znaleść że piracki serwery są aprobowane przez wydawcę gry. Stawiam skrzynkę piwa.

Właśnie a propos L2 priv,wiem,że nie można tutaj promować pirackich serwerów ale akurat w przypadku tej gry takowe serwery są aprobowane przez wydawcę więc nie widzę problemu.Mam pytanie,co z naszym rodzimym Graveland?Tam zaczynałem przygodę na ratach x13,pamiętam solidne,zgrane klany i dobry fun.Sporo pomocnych graczy,jednak ciężka orka na ugorze w dalszym etapie,trzeba było trzymać się ekipy z klanu żeby poznać arkana tego mmo.Ten serwer jeszcze żyje,ktoś się orientuje ? Taka osobista dygresja,pamiętam gracza o nick'u Szajna,grał Phantom summonerem i był pro,lider zaprzyjaźnionego klanu,znaczy z ally,ktoś kojarzy gościa he he ?

Na Gravelandzie grałem jakieś 2 lata, był to dla mnie najlepszy serwer na jakim grałem. Chętnie bym wrócił ale z tego co wiem to gra na nim garstka osób :(

@up

A na jakim serwerze grasz aktualnie EU czy NA ?

@Nikopol:

Nie są aprobowane, tylko są uznawane jako legalne tylko te które działają na plikach L2J (nie mylić z pseudo L2Off które działa na kradzionych plikach), licencja http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.en.html to pozwala.

L2J ma otwarty kod źródłowy i można go dowolnie edytować i zmieniać. Na jego podstawie powstała masa innych emulatorów serverów L2 które też bazują na Javie.

Nikopol to ten nikopol administrator L2-info? Chyba raczej nie.

Na Gravelandzie grałem jakieś 2 lata, był to dla mnie najlepszy serwer na jakim grałem. Chętnie bym wrócił ale z tego co wiem to gra na nim garstka osób @upA na jakim serwerze grasz aktualnie EU czy NA ?

A czy core ma 6lat? Więc raczej napewno NA. W grę gram od 11lat i NA siedzę najdłużej bo 6lat.

@Nikopol:Nie są aprobowane, tylko są uznawane jako legalne tylko te które działają na plikach L2J (nie mylić z pseudo L2Off które działa na kradzionych plikach), licencja http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.en.html to pozwala.L2J ma otwarty kod źródłowy i można go dowolnie edytować i zmieniać. Na jego podstawie powstała masa innych emulatorów serverów L2 które też bazują na Javie.Nikopol to ten nikopol administrator L2-info? Chyba raczej nie.

Tak tu się zgodzę lecz nie do konica używanie kilenta na tych serwerach już nie jest legalnie :) więcej grasz nielegalnie. Czemu producent gry zabrania modyfikowania oraz wykorzystywnia klienta na nie licencjonowaych serwerach.

Tak ten Nikopol z tego L2-info

Witam

Chciałem zapytać osoby które aktywnie grają w L2 o to co tam ciekawego słychać. Czy Na Naii dalej tyle botow, P2W ? Core słyszałem że strasznie mało osób gra. Co tam z updatami, co ciekawego przyniosły?. Ostatnio grałem w L2 na Polskim Offie, i najważniejsze : czy opłaca się wracać ?

Pozdrawiam