LoL Europe

Ok widzę że trochę ludzi się już zebrało, jeżeli ktoś chętny do gry to możecie gadać przez TS'a na serwerze który podałem, możecie również zapraszać waszych kumpli z LoL'a itp.

Nick w LoL: MaqeZ

TS: Nazzu

Level 22 ogarniam: Twitcha, jaxa, i Le blanc (trochę gorzej) w najgorszym przypadku, mogę wziąć Masterka Yi lub Fiddlesticksa.

Ludzie starajcie się zachować jako-taką kulturę na TS, jak będę słyszał co 2 słowo "kur*a co za piz*a" to będę kickał a następnie banował.

Nick w grze : RageOwnage

Nick na TS : IplayDotA

Level : 9

Ogarnięci hero : Tristana, Twisted Fate, Veigar

nick w LOL: AkPL

ts: ObroncaDziewic (mój ts)

Lvl 30

// W nocy były lekkie problemy z serwerem i nie mogłem go włączyć z przyczyn zdrowotnych ... Serwer On

Dobry ...

Chciałbym dołączyć do teamu ponieważ nie mam z kim grać , a można się domyślić że samemu gra się do ....

No to tak :

Nick w grze :Magnum22

LvL : Wczoraj wbiłem 30

Kim Gram : hmm w sumie , karthus , jax ,ww (najczesciej jungle), caitlyn(dopóki jest darmowa) , ostatnio yi ap próbuje (jeszcze parę ale nie chce mi się wymieniać). Ale najbardziej jednak Jax'u , Karthus i WW . I czekam teraz za Lee Sinem ;]

Mikro : Oczywiście że ON

Ts3 : Też ON

Edit mojego starego posta

nick:haxior

lvl:15

TS3 ON

Mózg ON

kultura ON

HeadSet ON

wiek:17

PIONA

A co mi tam.

Nick: Kamushi

Lvl: 30

TS3 - Mam

Wiek: 17

Kayle (fast dps)

Fast Damage Per Second - hah dobre

Nick w grze: Eldiare

LvL:30

Brain:on

Postacie: Mord, Nocturne, Katarina, Jax

Ts3 i mikrofon oczywiście posiadam

Spokojnie sobie grajcie podczas gdy ja akurat nie mam czasu na zabawę więc jestem co kilka dni i wbijam tylko na jedną grę. Powodzenia :P

Fast Damage Per Second - hah dobre

Hymm tak nazwany został build przez autora ;)

Buty , 3x potki

Berserki

Zeal

Czapka

Phantom dancer

i obrażenia baardzo ładnie wychodzą. (kolejność skilli i masterki z Kayle - Destroyer build'u)

SopliiThcPL 23lvl ogarniam kazda postac . gram w lola hmm 1.5roku i z 1400rund zagrałem jak nic . znam buildy do kazdej postaci ale ich nie uzywam ;) składam sie pod przeciwny team . jc pisac

Co jest z TS'em? Chwilowo lameday zdaje się być wyłączone.

Już działa miałem problemy z sprzętem.

188.116.52.45:2222 lub ts3.lameday.net 2222

Hymm tak nazwany został build przez autora Buty , 3x potkiBerserkiZealCzapkaPhantom danceri obrażenia baardzo ładnie wychodzą. (kolejność skilli i masterki z Kayle - Destroyer build'u)

No niby tak,ale to tylko nazwa buildu.

która i tak jest bezsensu.

Odświeżam!

Nadal szukam ludzi chętnych do gry bo z tego co widzę 90% już nie gra...podawajcie swoje nicki w grze i na ts'ie. Wszystkie informacje w pierwszym poście.

jak chcesz żebym dał info i zagrałto napisz na gg nie będę po nic na ts'a wchodził

Jeżeli nie masz zamiaru grać przez TS'a to sory ale nie będę z tobą grał.

Nick: FilthyLucre Lvl 30

Gram : Ashe LeBlanc WW Nocturn Katarina i czasem Mundo albo rammus

TS3 : FilthyLucre