[Lost Ark] - Grimoire Heart - Serwer - Кратос-Kratos

Odświeżam i zapraszam serdecznie, na tą chwilę mamy 7 aktywnych członków Gildii, może to nie wiele, ale liczy się jakość a nie ilość ^^ Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wspólną grą, z miłą chęcią nauczymy i pomożemy w ogarnięciu gry.

Zapraszam na Stream do jednego z naszych członków Gildii ^^

Kolejny dzień, kolejny Stream od RafBest. Miłego oglądania ^^

Zapraszam na Stream’ kolegi z Gildii ^^

Podbijam ^^

Odświeżam :blush:

Jaki program polecacie do VPN? i prosiłbym o wskazówkę, jak odpalić grę i ile to kosztuje. Pozdro

Większość z nas korzysta z ExitLag’a, ale są jeszcze: Mudfish i Proton.

https://mudfish.net/

https://vpngame.net/

Tutaj filmik który pokazuję krok po kroku jak ogarnąć Konto, VPN i wszystko ^^

Jakbyś miał jakieś pytania to zapraszam na nasz Serwer Discord:

Witam wszystkich serdecznie odświeżam i zapraszam jeszcze raz do dołączenia do gry z nami w Lost Ark. Trochę dziwni mnie dlaczego tak mało osób decyduję się zacząć swoją przygodę z Lost Ark.

Po tym co się dzieję na rynku widać, że jest straszne łaknienie na gry ARPG / H&S AMMORPG. Ostatnio zapanowała moda na Wolcen. Szczerze? Mi gra w ogóle nie przypadła do gustu i Refund poszedł po niespełna dwóch godzinach gry.

To samo wszystko mam w Lost Ark ba! nawet więcej, Lost Ark ma według mnie lepsze Animacje Skilli / Chodzenia / Biegania itp. Ogólnie gra jest bardziej dopieszczona i Cut-Scenki są o wiele lepiej wyreżyserowane, poza tym cały czas gram z innymi ludźmi, jest wiele różnych aktywności, Dungeonów, Raidów, PvP i wiele wiele więcej. Wiem, że niektórzy boją się korzystać z VPN itd. Ale moim zdaniem lepiej zapłacić 25zł miesięcznie niż płacić 160zł za grę w której niedługo zostanie już tylko garstka. Kiedy w końcu wyjdzie u nas Lost Ark możemy być pewni, że gra będzie wspierana przez długie lata i wiem co mówię, bo śledzę jak gra jest rozwijana w Korei.

A teraz zabawa w znajdź różnicę :sunglasses:

1581833176
Lost%20Ark%20Ancient%20King's%20Tomb%20Boss%20New%20Pattern%20(Normal%20Mode)%204-15%20screenshot

44
Screenshot_200219_140449
Screenshot_200219_140523
Screenshot_200219_140628

Rodzinka choć mała stale się powiększa ^^


Ps. Zdjęcie robione telefonem xd

Korzystając z okazji, że forum “wstało” odświeżam temat i przychodzę do was z garścią informacji.

Kilka dni temu wszedł na serwery nowy Update który wprowadza kilka fajnych zmian dzięki którym lepiej się “ulepsza swoją postać”

Dodano 3 nowe Dungeony, dzięki czemu mamy większy wybór w jaki sposób chcemy ogarniać nasze EQ. Od teraz mamy więcej sposobów na pozyskiwanie Gearu i możemy to robić jeszcze szybciej i sprawniej.

Zapraszam wszystkich serdecznie do gry z nami i w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na nasz Discord.

W grze jest do zdobycia nowy Mount :3 przyznacie, że jest słodki! ^^

Trailer Update’u który wszedł kilka dni temu na serwerach Ru

Zapowiedź nowego Update’u w Kr

Odświeżam ^^

https://discord.gg/AQehrFQ

W związku z tym, że mamy bardzo duży napływ ludzi którzy wchodzą do nas na Discord, ale nic nie piszą, nie przywitają się nawet no po prostu nic, zero reakcji jakiejkolwiek ^^

Postanowiłem zrobić “mini obrazkowy poradnik korzystania z Discord’a”
Naprawdę w tych czasach są jeszcze ludzie którzy tego nie ogarniają?

Ma to na celu przyspieszenie kontaktu z nami jak również poprawy jakości komunikacji pomiędzy nami a osobami zainteresowanymi dołączeniem do naszej Gildii. Dzięki temu wszystkim będzie żyło się łatwiej, wam to zaoszczędzi sporo czasu i nam również.

Pozdrawiam o7

Odświeżam i zapraszam do wspólnej gry. Wciąż czekamy na wersję Europejską a w między czasie gramy na wersji RU. Do gry co 3 miesiące trafia Duży Update który przybliża wersję RU do KR. Ostatnio na serwerach pojawiła się nowa Klasa Lancer, Nowe Tiery Setów, Nowe Tiery Raidów, Rozbudowany został system Gildii i dodano Questy Gildyjne oraz wiele więcej.

Jak macie jakieś pytania to zapraszam na moje Streamy na Twitchu wpadajcie i pytajcie śmiało.

Nasz Discord:

Piękne :3

Zapraszam na Strumyk ^^