[Mabinogi] RoyalJustice REKRUTACJA

Tak jak w temacie, szukamy ludzi do nowo powstałej gildi, więc chciałbym was zaprosić do wspólnego grindu, fantastycznej przygody, wieczorach przy procentowym napoju, czy po prostu dobrej zabawy ! Zapraszam też nowych graczy, bo to wy jesteście esencją społeczności w każdej grze, więc potrzebujemy was jak nigdy, a jako że mabi jest dosyć specyficzną grą, gdzie można robić multum rzeczy, to każdy znajdzie coś dla siebie :P

Kogo szukamy? szukamy kompletnie wszystkich - jeżeli chcesz być kowalem, rybakiem, magiem, strzelcem czy czymś innym w grze jest oko 24 rożnych talentów (coś jak klasa) - Powitamy Cię w naszych stronach :D

Korzystamy z discorda, jest to dosyć wygodny komunikator przystosowany do prowadzenia grupowego czatu i przy okazji rozmowy głosowej, no i to będzie nasze miejsce spotkań. Nie ważne czy masz mikrofon czy nie, możesz równie dobrze wchodzić do nas z telefonu skrobać o pomoc, Tak więc tutaj macie namiar na nas:

Discord : http://discord.gg/bHUNsUa

No to co, widzimy się w grze/na discordzie ! (również mogę odpowiadać na pytania tutaj i na pw)

Nick Liderki Heksa

albo piszcie tez do mnie nick Howkeye

Gramy na serwerze alexina

Najwyższa pora, by ktoś zjednał rozsypanych polaków wśród miltenaniów ^^ Ja też gorąco zapraszam. Gra mimo swojego wieku i stylu dalej rośnie, a to dzięki ogromnej ilości aktualizacji

Zapraszamy:)