Mam problem proszę o pomoc

W moim przypadku granie w ESO na tak słabym sprzęcie nie dawałoby frajdy a przecież po to się gra :)

Polecam więc wziąć się w garść i złożyć lepszy sprzęt.

a czy orientuje się ktoś z was jak cena takiego zasilacza 620?

Zrobisz co zechcesz. Daruję sobie dyskusję na takim poziomie.

okej, spokojnie nie bulwersuj się. W takim razie dziękuję za odpowiedzi temat uważam za zamknięty

Jeśli nie widzisz sposobu to przykro mi. Tak jak napisałęm, dałoby się to wykonać, ale umiejętności i czas potrzebny do realizacji przewyższają kilkanaście razy czas potrzebny do zarobienia na nowy komputer. Osobiście w ESO gram na bardzo starym sprzęcie tj gts 450, phenom II x4 645, ramu tylko 4gb. Obecnie koszt takiego zestawu zamyka się w granicach 1000zł. A zasilacz 500W to dość mało, nawet z moją słabą karta graficzną miałem problem z zanikami mocy do czasu aż 450 nie wymieniem na 620

Dziwne rzeczy, bo ja na zasiłce 530 utrzymuję i7 6700k i GTX 970 i zasuwa i jeszcze mogę dokooptować drugà kartę. Co do kwestii DirectX to się z Tobą zgadzam da się to obejść oczywiście nie zawsze, bo można TESO przestawić na DX9 z poziomu ustawień w notatniku tylko czy jest sens grania na 10 fpsach w MMORPG tu już trzeba sobie samemu odpowiedzieć.

Ja na 500W zasilaczu (Chieftec) mam I5 6500 oraz GTX 750 Ti StormXDual(swoją drogą tania karta, bez potrzeby dopinania dodatkowego zasilania. Ale wymaga znośnej płyty głównej). No i to, że zasilacz 500W ma nam dostarczyć 500W równo to trochę nie do końca prawda. bo to się rozkłada na wszystkie podzespoły:

12V: procesor i karta graficzna
5V: dyski twarde i napędy optyczne
3,3V: płyta główna, RAM, karty rozszerzeń

Więc na opisie zasilacza powinno być opisane ile na lini 12V może dostarczyć mocy. :)

Tak jak wyżej zostało napisane: warto teraz kupić coś, bo sprzęt komputerowy nie ma już takiego szybkiego rozpędu jak pare lat temu. A grając w MMO nie potrzebujesz dużego kosmosu w skrzynce komputerowej(patrz mój zestaw, lata na nim Wiesiek 3 na uber bez postprocesów - niestety tylko w 1280x1024 bo mam stary monitor lcd) :)

Witam jeszcze raz no więc chciałem zapytać czy możecie mi dobrać kartę graficzną do tego zestawu która poradzi sobie z ESO... zasilacz to Tracer Be Cool 520w i płyta główna asrock fm2a55m dgs z góry dziękuję

Witam, mam problem z ESO po kilkuletniej przerwie gry w ESO chciałem wrócić do niej, ale wyskakuje mi problem z directem moja karta graficzna to gf 9800 gt czy konieczna jest wymiana karty graficznej czy da się to jakoś "obejść" z góry dziękuję

problem.png