Maple Story 2

Witam, jestem ciekaw czy wiadomo coś o oficjalnej premierze, jakaś konkretna lub chociaż przewidywana data startu?!

14 sierpnia zaczyna się rezerwacja nazw postaci, więc zgaduję, że premiera wystartuje jeszcze w sierpniu.

Oficjalna premiera ma być na grudzień 2k18 z tego co czytałem.

To może inaczej, kiedy będą mogli zagrać/przetestować i czy w ogóle jeszcze będę mogli, gracze którzy zakupili founder pack?

Mogą teraz juz zrobic open bete jedynie bo closed bety sie już skonczyly

Ymm… I 100 w błoto xD
Tak czy inaczej, dzięki bardzo.

Po lekturze strony głównej wychodzi na to, że będzie już tylko premiera.

Nie jest tak tragicznie, przynajmniej będziesz miał nick w grze w “ramce ozdobnej” :slight_smile: Opłacało się :wink:

Przynajmniej będzie się odróżniał :slight_smile:

Ktoś wie coś konkretniej na temat premiery, na stronie głównej puki co piszą tylko o przerwie technicznej i zakończeniu rezerwacji nicków.

10 pazdziernika premiera

Łee błeże, tyle czekania jeszcze… No nic, trza czekać. Dzięki za info…

A open beta? Z tego co wiem bylo tylko cbt. Moze wczesniej ruszy. Mam taka nadzieję☺ obt bez wipe moze wystartować przecież przed datą premiery. No i sumie nawet powinna. Jak myślicie?

Gracze z founders packami zaczynają grę 1 października, a gracze darmowi 10, tak że nie ma co liczyć na żadne OBT.

Można pobrać i pograć w battleroyala

1lajk

A w jaki sposób, bo jak koło 15 próbowałem wbić na serwer swoim priestem, to wywalało mi komunikat że nie można odnaleźć serwera i wywalało grę do pulpitu.

normalnie klikasz i grasz, grałem jakieś 20 min temu