Marvel Heroes. Czy warto?

Gambita możesz albo wyfarmić z splitnersów, albo postawić na random to chyba kosztuje 170 eternity, ja przeważnie robiłem random, i całkiem niezłą gromadkę już uzbierałem, bez żadnego powtórzenia. A co postaci startowej, jak ja zaczynałem to nie było zbyt wiele do wyboru, i wybrałem Storm, którą dobrze mi się gra i teraz mimo max lvlvu na niej. Choć Iran Man nie jest też złym wyborem na star (o ile jest do wybrania) ma sporo skilli którę moga z niego zrobić albo tanka, albo supa albo dpsa

Dużo ludzi gra w tą grę? Warto zaczynać? Dynamiczna jak d3 czy PoE, czy raczej bije się jednego mobka przez wieczność?

Dużo ludzi gra w tą grę? Warto zaczynać? Dynamiczna jak d3 czy PoE, czy raczej bije się jednego mobka przez wieczność?

Nadal dużo ludzi gra i będzie grać póki postacie i inny content się nie skończy.

Nadal warto zaczynać,ale wtedy trzeba dużo farmić ES aby dobić dobre combo w synergiach.

Mi sie w miare podoba tylko lipa, ze na start jest wysyp questow + do tego co level dochodzą inne i trzeba duzo latac. Wbilem ironmana na 10 a teraz robie Cyklopa.

Dużo ludzi których znam jak zaczynali grę brali black panter, capitan ameryka, inni brali punishera, ale tak dla pewności radze wybrać postać ironmana bo jest op i odblokować, jak zrobisz konto wybierzesz sobie jakąś postać to będziesz mieć resztę za darmo do 10 levela plus tą którą wybierzesz ale masz jednego darmowego uncapa. Uncap powoduje że możesz grać tą do 60 gdzie reszta będzie do 10 no chyba że wykupisz za zł lub walutę która się nazywa eternity spliters.

Dzięki właśnie wziąłem tą postać bo kolega wcześniej ją wziął i mobki na strzała brał ale później zmienił na 10 na punishera i gorzej mu się grało :D Dobra postać tylko nie wiem wgl jak rozdawać te pkty w drzewku :P Ktoś wie może jak do Ironmana robić drzewko czy i tak wszystkie na 60 będę mieć ulepszone jak to jest ? A i czy są tutaj serwery albo jakieś kanały bo chciałem się z kolegą spotkać i okazało się że stoimy przy tych samych npc a nie widzimy się ? :P

Gra prawie pobrana. Wieczorem bd popykiwal. Chcialbym sie dowiedzie czy mozna jakos szybko zdobyc gambita.

za drugi dzień dostaniesz 400 es jako nagrode za logowanie za to kupisz gambita.

Myślę, że pod nie jedną grę da się podpisać słowo "warto" bo jeśli mówimy o grach MMO, czy jakichkolwiek multi to ważna jest EKIPA.. i tyle.. co by to za gra nie była, jeśli była ekipa to płacenie za grę mi nie przeszkadzało, nawet jeśli grałem po 10h tygodniowo.

jak coś to mój steam to radekplug dodać i napisać że z marvela to się coś ogarnie mam postacie na różnych levelach

Ok. zaraz wbije

a w grze radekplugg

Cześć. Mam 2 pytania odnośnie gry.

- Team up, czy wybór konkretnego wspólnika ma jakieś znaczenie? Czy to tylko kwestia gustu, estetyki.

- Chmikować w banku wszystkie znalezione runy? Bo nie ukrywam zabierają dużo miejsca. Czy kupować już konkretne od innych graczy?

Nwm o czym mowisz bo jestem amatorem ;D. Ma ktos jakiegos ts'a lub moze odpalic glosowy czat na steamie zeby mi co nieco wytlumaczyc bo nwm co mam wywalac z mojego juz zasyfionego inventory ;D.

Cześć. Mam 2 pytania odnośnie gry.- Team up, czy wybór konkretnego wspólnika ma jakieś znaczenie? Czy to tylko kwestia gustu, estetyki.- Chmikować w banku wszystkie znalezione runy? Bo nie ukrywam zabierają dużo miejsca. Czy kupować już konkretne od innych graczy?

Team upy są opcjonalne do builda,bo nie każdy da radę zebrać danego team upa,ale trochę bonusów dają.

Najlepiej jak wiesz jakie runy chomikować(i tutaj się przydaję nawet 3x stash) do danej postaci.

łap tu masz liste wszystkich team up hero

http://marvelheroes.info/items/team-up/#0-25-1-0

ja run urzywam do nabijania expa w sklepie.

a jeszcze coś z okazji jakieś rocznicy wydania x-men giant size isue wszyscy x-meni 540 g wychodzi jakieś 16 złotych.

Jak ktoś ciekawy co się teraz dzieje to zaczyna się 2 tydzień z 4 tygodni z okazji urodzin i dają wszystkich bohaterów za free mało tego każdym z 48 bohaterów można grać 10 levelu, a doom bardzo mocny reszta dostała nie złego bossta, bardzo dobry jest human torch, ms marvel, luke cage, scrlet witch, wiele innych ciekawych boostów.

Chcialbym sie dowiedziec co nieco o tej produkcji. Jak wygladaja klasy(kto jest kim. Tanki, Supporty itd) i czy da sie grac zupelnie za darmo.