Metin2 Global Chętni do gry

Ja mam 42 lvl na TBD, jednak zobaczyłem ze gracie w parę osób na Negrosie to chciałem dołączyć, jednak jedyna rzecz która mnie na starcie odrzuciła to ilość osób... Tam prawie nikogo nie ma(Czerwoni) 20 sklepów w M1 a ludzi tez nie tak łatwo spotkać. Np. na TBD w M1 nawet o 3 w nocy jest 3 razy więcej ludzi w M1 niż u was w dzień.

Wszystkie serwery jak jeden mąż są na poziomie zaludnienia NORMAL. Rewelacji nie ma ale taka sytuacja nam odpowiada.

Wszystkie serwery jak jeden mąż są na poziomie zaludnienia NORMAL. Rewelacji nie ma ale taka sytuacja nam odpowiada.

Tak ale u was jest strasznie pusto niby wszedzie NORmal ale ludzi na TBD jest wieeele wiecej.

Potwierdzam na TBD jest lepiej :D

To grajcie na TBD :) My w 6 osob gramy na Negrosie lvl miedzy 21 a 27.

Jesli zaczniecie grac na TBD jestem sklonny do poomocy mam tam 39 lvl bodazje.

To grajcie na TBD My w 6 osob gramy na Negrosie lvl miedzy 21 a 27.

gram na negrosie jak cos nick nasune

warn_ico.png
dp ~ NS

Zglos sie po adres ts3. Pelna ekipa bedzie w poniedzialek na kanale. Wiadome weekend i swoje sprawy. Online bede dzis o 8 rano jak cos.

Ja tez jestem teraz na wyjeździe więc nie zbyt mogę siedzieć i grac. Więc w tygodniu wieczorne pory w tedy najwięcej gramy.

Dalej szukamy ludzi do metka.

Wymagamy:

* min.18lat

* sprawny mikrofon

* czas na popoludniowa gre.

Adres ip ts3 podaje na pw.

Bump.

Dla kazdego nowego oferuje starter pack, a co w nim?

* 500k gold

* bron 1lvl 6+

* 200 duzych potow czerwonych

* 200 duzych potow niebieskich

Czego oczekuje? Lojalnosci wobec ekipy grajacej. Stabilizacji. Jesli z gory nie bedziesz gral/la to nie udzielaj sie w poscie.

Pozdrawiam

Bump.

Dla kazdego nowego oferuje starter pack, a co w nim?

* 500k gold

* bron 1lvl 6+

* 200 duzych potow czerwonych

* 200 duzych potow niebieskich

Czego oczekuje? Lojalnosci wobec ekipy grajacej. Stabilizacji. Jesli z gory nie bedziesz gral/la to nie udzielaj sie w poscie.

Pozdrawiam

Hej, pytanko mam. Jaka klasa wam potrzebna najbardziej. Coś wzięło mnie na powrót do klasyka i mam zamiar pobrać metina.

Ciężko powiedzieć ja obecnie grywam rzadko ze względu na prace, ale nie mamy parcia na to by ktoś grał tą czy tam tą postacią. Jak masz ochotę na sure graj surą jak woja wojem :) itd.

Rozumie, że na Negros po analizie tematu. Jakiś Teamspeak? Gracie 1-2h dziennie czy można grać mniej? Na przykład w moim przypadku 30-1h dziennie max?

W jakim przedziale lvl aktualnie się znajdujecie? Naszła mnie ochota na powrót do metin2. Można prosić o jakiś kontakt do waszej grupy?

Ja obecnie grywam 1/2h max. niestety obecna praca nie pozwala mi na więcej. Grywamy raczej 21/23 moze 00.

Dołączyłem dzisiaj na serwer Negros i w tym momencie prosiłbym was o wasze nicki :D

Hiramatsu - ninja dagger 33lv. Aktualnie grywam 2-3 razy w tyg po 1-2h.

Aktualnie wiekszosc starej ekipy pracuje w roznych godzinach wiec nie mozemy zgrac sie w czasie, ale nie oznacza to ze nie zyjemy ^^ Chetni pisac dalej pw. Odpisuje w ciagu 12h.

O adres ts3 pisac wiadomosc pw.

Bump.Dla kazdego nowego oferuje starter pack, a co w nim?* 500k gold* bron 1lvl 6+* 200 duzych potow czerwonych* 200 duzych potow niebieskichCzego oczekuje? Lojalnosci wobec ekipy grajacej. Stabilizacji. Jesli z gory nie bedziesz gral/la to nie udzielaj sie w poscie.Pozdrawiam

Chętnie zagram , planuje zrobić Healera , Tylko dajcie mi znać na pw :)

Ja też bym z chęcią zagrał. Najlepiej wojownikiem mentalem lub surą wp. Tylko napiszcie czy nadal gracie.