Metin2 SG

Jak na razie jest nas dwóch , tak że ludzi dalej szukamy Piszcie swoje nicki jak coś tutaj :)

w sumie tez mogę pyknąć. pisac do mnie pw to dam namiar na ts3.

Hmm...

W sumie również chętnie zagram.

Osobiście nie jestem obeznany z metinem - jak do wielu gier podchodziłem kilka razy i rezygnowałem...

Ale teraz chętnie pogram i nauczę się trochę o grze.

W niedziele wracam do domu wiec dopiero wtedy będę mogl cokolwiek zdziałać :D

Wyślesz mi informacje o serwerze na PW? :D

chetnie pogram jinno nick : PAPIEROS

elo też zacząłem grę nick: WarnerRoll

Mój nick to MadHatter666.

ładnie wygląda a ile on już stoi ?

Prawie tyle co Polski.

Mam jakiś błąd czy są tylko 2 królestwa? No nic, gram u niebieskich. Nick Santjago. Pogram dziś wieczorkiem. Jak coś to zapraszajcie, lub kontakt pw albo przez steam. Zwykle jestem online.

Są 2 królestwa, bo było za mało graczy na 3, więc zlikwidowali czerwonych i dali im pierścienie zmianykrólestwa i są tam przeklęte zwierzęta - bardzo dużo, można łądnie dropić bronie na 30lv.

Chyba się skuszę.. ale nie rozumiem po co ci ludzie z tej wersji sg mieli by robić inne wersje językowe ? Jak sytuacja z pingiem itp ?

Nie ma dużych lagów, czasami się zdaży, ale bardzo mały, jest to serwer oficjalny więc musiał zostać zarejestrowany na jakiś kraj, ogólnie jest to serwer globalny jako jedyny z oficjalnych serwerów metin2, bo pozwala legalnie grać każdemu bez względu na kraj, nie skąpią też grosza codziennie event, a w czwartki i bodajże poniedziałki OX.

Zrobiłem gildię, (BloodSugar66) przyjmuję wszystkich chętnych.

Jakby ktoś był chętny do grania w Chunjo, ja zaczynam: DeVv. Mikro i ts zawsze dostępne/.

Również chętnie bym zaczął ale ktoś mi musi podać link i wgl ... :)

Mogę być waszym buffkiem :D

A królestwo żółci,niebiescy :) ?

BlackMarch mam nick :P ja gram w niebieskich

BlackMarch mam nick ja gram w niebieskich

A link do pobrania mógłbyś podać czy na forum nie wolno ;d? jeśli nie to na privie jeśli jest ... :)

http://www.metin2.sg/ tutaj wszystko znajdziesz

W takim razie dziękuję i niedługo się pojawię :)

Jak na razie jest nas dwóch , tak że ludzi dalej szukamy Piszcie swoje nicki jak coś tutaj

Mój nick to pewnie będzie ChiiChiii ale jeśli nie to Ci powiem, jakie królestwo (Mam już z tych komentarzy osobę z niebieskich.)

Może ktoś powiedzieć, jak tam z populacją? Bo ja gram raczej tylko w masówki :D
I w jakim królestwie gracie?

Może ktoś powiedzieć, jak tam z populacją? Bo ja gram raczej tylko w masówki I w jakim królestwie gracie?

Ja przed chwilą zacząłem i w m1 się tnie ;)

Jednak zacząłem od nowa w żółtych sorki za wprowadzenie w błąd mam nick: GreenApril i tutaj będę grał na 100%

Niewiem sorka ale jednak nie będę grał znalazłem inną grę więc sory ... ;/

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja na tym serwerze. Opłaca się zaczynać?