MHW od 0

Co tu duzo mówic, Czesc jestem Filip mam 16 lat lubie grac w gry ale preferuje gre z komunikacja głosowa dlatego duzo gralem w gry druzynowe np RUST, LOL, CS, Albion Online i wiele innych. Teraz chcialbym zagrać w Monster Hunter World. Najlepiej w 2 lub 4 osoby ale wiadomo mozna w 3 też można. Chcialbym zagrac od “zera” tzn z osoba ktora nie ma odblokowanej jeszcze 2 lokacji. (w skrocie jesli masz juz postac chcialbym zebys stworzyl nowa, a jesli nie to po prostu skontaktuj sie ze mna) Jesli z daną osobą/osobami nie bede wstanie zgrac sie czasowo i ta osoba/osoby mialy/mieli chec grania wiecej to niech po prostu stworza 2 postac nie lubie czegos na zasadzie ze ktos jest do przodu bo ma wiecej czasu. No a tak pozatym jestem mily ale jezeli lubisz sie powyzywac dla zartow takze mi to nie przeszkadza. To tyle jesli cie zainteresowalem to napisz do mnie na discordzie (wymagam komunikacji na discordzie) jesli nie chcesz rozmawiac na discordzie to napisz mi tam tylko wiadomosc z propozycja aplikacji gdzie bedziemy mogli rozmawiac.
kontakt discord: mobek234#4435