MMO CO-OP przygodowe / horror / survial / zagadki / fabuła >2< osoby

Witam.

Poszukuje Mmo Kooperacja dla dwóch osób (ja + dziewczyna) - Koniecznie z fabułą. Nie interesują nas gry w 4-6-8-16 itd. Dlatego gra musi mieć możliwość startu z min 2 graczami. Gier z super grafiką , te lapciaki raczej nie pociągną. Mój daje rade z DeadIsland 1 (gra działa odziwo świetnie na całkiem wysokich detalach)

Gry które mi osobiście przypadły do gustu (ps. patrząc na filmiki z youtube) to Resident Evil 5-6 // bardziej chyba 6… / Magicka 1 / Trine 2 (z fabułą tu krucho ale rozrywka chyba przednia). Jak sami widzicie może to być horror, może to być zwykła przygodówka, jednak fabuła i widok 3ciej / 1wszej osoby to podstawa (magicka tego nie spełnia dlatego ją stawiam na dość odległym planie) - Gry w których trzeba dużo ("expic / ulepszać itemki itd też odpadaja). Zależy mi na czymś bardziej na zasadzie Residenta - idziesz zwiedzasz ogarniasz temat itd. Tak żeby przy godzince 2 - 3 dziennie dało się fajnie pobawić.

Osobiście w moim guście najbardziej jest Deadisland // Tylko moje pytanie brzmi czy , ja mogę działać w trybie COOP na takiej samej zasadzie jak SINGE / Zadanka / fabuła itd ? Pytam bo po prostu nie wiem.

Proszę o sugestie rady porady ,dziękówka i pozdro.

Polecam Bordelands/Bordelands Pre Seqel /Bordelands 2 :slight_smile: Duzo humoru system gry opiera sie na fps oraz lootem jak z Diablo 2 troche taki fps rpg grafika tak troche komiksowa ale wciaga na dluuugie godziny

Powinien spodobać wam się nowy tytuł “A way out.” (nie wiem czy Ci pójdzie) i stare tytuły “Brothers: A Tale of Two Sons.”, “Władca Pierścieni: Wojna na Północy” (jak na 2 to resztą będą boty).