MMO jakieś dobre czy coś

Witam poszukuję jakiegoś farnego MMO, nie do końca wiem czego właściwie szukam więc tak:

  1. Spoko by było jakby był tam język polski i to w oryginalu bo mam już dość fanowskich spolszczeń, w sensie spoko umię się dogadać po angielsku ale jednak lepiej mi sie grało w gry z językiem polskim,
  2. Spoko jakby jakaś grafika była (mam dość chodzenia po zielonym betonie jak to ma miejsce w np. metinie)
  3. żeby były jakieś bossy,moby,dungi i inne wodotryski, ogólnie niech w grze będzie coś do roboty a nie tylko exp 24/7
    Gry w które już grałem:
    Warframe-spoko ale ile można farmić
    ESO- Społeczność taka średniawa, za bardzo nastawione na płatne DLC, śmieszne spolszczenie
    Albion online- wszystko spoko ale za łatwo stracić całe eq a gram z 2-3h dziennie

Ja bym wybrał jednak Coś tylko tam grafiki nie ma

1lajk

Może to nie jest MMORPG w czysto krystalicznej postaci, ale polecam Conan Exiles, gra ma dobry system walki, który żaden inny survival nie posiada, zaawansowane animacje z różnych broni, nie że tylko walisz Mieczem z pierwszej osoby jak w Arku czy Ruście. : D Chociaż nawet ARK czy Rust można uważać za takie semi mmo, któryś z dziennikarzy, chyba Pefrix mówił, że ARK ma elementy mmo. Conan Exiles tym bardziej, ma rozwijanie postaci z perkami. Są bossy i
dungi. Można się wspinać, expić postać. https://www.youtube.com/watch?v=d6cFgDYzlvk&feature=youtu.be&t=1152

Jak zaczniesz grać w jakies mmorpg po Polsku to sie odezwij na discord:
Lolek94#5318