MMO - na słaby sprzęt, dla maniaka chcącego się zaangażować

Cześć!

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Jeżeli w coś gram - gram bardzo długo, angażując się w 100u procentach. Jeszcze kilka dni temu czynnie grałem w Tibię, jedyną grę, która dosłownie mnie wessała… natomiast oferowała wspólną grę ze znajomymi i klimat, którego nie jestem w stanie dostrzec nigdzie indziej.

Drugą grą, której poświęciłem mnóstwo czasu był Metin2… nie miał dużych wymagań, wymagał od gracza czasu, ale również gra ze znajomymi przysparzała sporej frajdy. Na dzień dzisiejszy byłbym skłonny zając się czymś podobnym do tych dwóch gier (chociaż) różnią się bardzo w niektórych fazach gry, nie ważne. Grunt to aktywni gracze, niskie wymagania, f2p oraz klimat… no i dobrze byłoby, aby jakkolwiek można było grać ze znajomymi.

Liczę na Was, forumowicze. Wiem, że macie dużą wiedzę i chociaż było takich tematów mnóstwo to chciałbym mieć własny i wiedzieć na czym stoję. Dzięki i liczę, że pomożecie! :slight_smile:

(znam kilka gier, jednakże prócz napisania tytułu postaraj się napisać w kilku zdaniach dlaczego akurat polecasz ten tytuł, proste plusy i minusy)

4Story i priv do tej gry p4Story :slight_smile: na 100% sie nie zawiedziesz jeżeli ogarniesz wszystko

Aion.

Dlaczego poczytaj sobię:
https://forum.mmorpg.org.pl/t/aion-6-0-6-5/107832

Ogólnie gra przechodzi wielki “Revamp” następuję reset i start od zera. Wszyscy zaczynają od nowa i wspólnie będziemy odkrywać od nowa świat Aion’a.

Lineage 2 - na serverze classic.