MMO na wooden pc

Siemka, tak jak w tytule, szukam MMORPGa na słabego pcta

Takie jakieś główne wymagania:

-F2P

-Spora liczba graczy

Sprzęt:

Procek: Intel core 2 duo e6750

Ram: 4GB

Grafika: radeon 7700

Przypadły mi do gustu:

Metin2

Nostale

Nie przypadły mi do gustu

Lineage 2

Rift

Maple Story 2

1lajk

dungeon fighter online albo elsword

Gry tekstowe, fajne rpgi, Albo Baldur’s gate

http://aurakingdom.to/ sprawdź sobie.
Grałem na 2GB ramu, z grafiką 512.

Gry w które grałem (na wakacjach) na najniższych na kilkuletnim laptopie z kartą graficzną intela (więc dużo gorszą od twojej :P), 4gb ramu i 2 rdzeniowym prockiem coś lekko poniżej @3000 :

  • warframe, działało wszystko po za plains of eidolon i obecnie zapewne fortuną, jednak i tak większość graczy na te mapy wchodzi, pobawi się max tydzień a potem nie wraca, chyba że z nudów na farmę bossów od czasu do czasu ale to i tak jakieś 1% gry może, cała reszta działała świetnie
  • tree of savior, grane przy premierze, wbity 300+ lvl, żadnych ścin
  • guild wars 2, ograne wszystko od WvW, przez world bossy po raidy, gdy nie mialem w tle odpalonego streama czy innego filmu to działało świetnie (a grywam najczęściej z windows media player i discordem)
  • Secret World Legends, działa wszystko, cała fabuła robiona regularnie jak dodają nową, do tego raidy, dungeony itd były swego czasu ostro farmione :stuck_out_tongue:
  • ArcheAge, działało okej, nie było żadnych ścin, brałem udzial w bitwach na wielką skalę ze statkami, abordażami na lotniach itd i wszystko było płynne
  • Neverwinter/Star trek online, obie gry wkładam do jednego worka z powodu wspólnego wydawcy i podobnych wymagań, obie działały super płynnie, w neverwintera grałem z 2 lata w czasie których robiłem wszystko, łącznie z raidami na tiamat czy gildyjnymi smokami. I to jako healer, więc jakbym miał fps dropy ktoś by ginął :stuck_out_tongue:

Generalnie na najniższych wymagań udawało mi się odpalić większość gier, nawet Black Deserta (który co prawda wygląda na najniższych jak gra sprzed kilkunastu lat, ale zawsze). Z powodu braku innych kryteriów ciężko doradzić który z tytułów może ci się spodobać

Obczaj sobie Path of Exile, podejrzewam że może ci się spodobać.

Siemka, tak jak w tytule, szukam MMORPGa na słabego pcta

Zdajesz sobie sprawe ze w poe jest tyle rpg ile wartosciowej tresci w newsach guru

4lajki

WvWvW w guild wars 2 i i pvp w archeage… Chciałbym to zobaczyć :slight_smile: Dam wiare że sie cięło na minimalnych, ale żeby płynnie od razu xd

Maple Story 2, gra i tak wygląda dobrze na low, a działa na praktycznie wszystkim

1lajk

Tibia

Potwierdzam Maple Story 2 kozak gierka :slight_smile:

Daj spokój, najgorszy w tym maple story 2 jest ten angielski dubbing, powiem szczerze, ze jeszcze by przeszło, gdyby podrzucili Japoński, bo na 1szy rzut oka z kumplem jak chcieliśmy zagrać, to takie mieliśmy nadzieje, szybko jednak się to zweryfikowało… a grać cały czas na wyciszonym, to tez się nie da.
Jak ktoś lubi sześciany, to gra trafia w jego gust, wcale bym się nie zdziwił, jakby się okazało, ze większość aktualnych graczy, to osoby które sporo czasu spędziły przy minecraft’cie.

No nie wiem ja nie grałem nigdy w Minecraft’a. Po przeszło 8 latach w innej grze przeszedłem właśnie na MS2 i dla mnie jest ok. Gra ma dużo Content’u to wielki plus, dużo mini gier itp. Fajne Dungeony. A w grudniu dostanie “Revamp” PvP. Czyli dla mnie ma wszystko czego szukam w mmorpg + zajebisty system Gildii i możliwiść robienia własnych Skin’ów

z F2p to chyba all wymienione już ja imo WoW-a polecam nawet na wood PC pójdzie.

Może Mu Legends? Albo Aion?

Cabal Online , Neverwinter , Path of exile