MMO.. Przygarnę poradę

Sam też czekam na Dragon's Dogma Online, bo to będzie MMO właśnie najbliższe Soulsom

Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że DDO zostanie japan exclusive, praktycznie każde zapytanie na ten temat kierowane do capcomu kończy się informacją o braku planów wydania w US czy w EU, źródłem tych informacji jest serwer discorda używane przez graczy DDO właśnie, również ubolewam nad tym faktem :(.

Szkoda trochę, ale w sumie nadal nie przeszedłem singla, a na horyzoncie Monster Hunter i remaster Dark Soulsów - jakoś przeboleję. :P

Jezeli was interesuje nadal gramyw Aiona na Deyla , mamy okolo 6 osob jak narazie. Po stronie Asmiodian

duzo wiary gra w tego Aiona? robilem kiedys podejsc pod niego nawet kilka razy ale cos jakos mi sie nudzil

DDO więc ogarnę i sprawdzę, a póki co - instaluję znów SWTOR :D i zobaczymy :)

Hej :) W świecie gier jestem... hmmm no tak trochę weteranem w sumie - jeśli chodzi o MMO zaś to próbowałam przez wiele lat różnych gier, ale z czasem zmieniają się upodobania lub ludzie... No i tak oto szukam teraz MMO, które będzie wpisywało się chociaż trochę w moje zapotrzebowanie D:

Grałam w tak wiele, że w sumie nie wiem czy jest jakieś ciekawe, w które nie grałam, czy może do jakiegoś wrócić - no i liczę na to, że polecą mi coś osoby, które w dane MMO grają bo szukam nie tylko MMO ale i ludzi, które w nie grają xD

(Dlatego właśnie temat - grałam w sporo gier, ale szybko zachodzą zmiany plus nie mogę się po prostu zdecydować... no i nie znam wszystkich serwerów :D )

Gatunek: RPG (najlepiej fantasy a nie s-f)
Sprzęt: jak ARK i BDO mi na maksie chodzą to chyba większość mi ruszy xD


Cechy:

- Co do grafiki - przetrwam chyba wszystko oprócz pikselków małych xD :D

- Sprzętowo udźwignę wszystko :)

- Gracze - nie szukam gier, w który znalezienie sympatycznych osób graniczy z cudem...

- Zależy mi głównie na PvE i Social'u oraz na RP jak się uda załapać

- Unikam PVP, wszelkich walk o terytoria (Acz w GW2 kochałam WvW) - obecnie potrzebuje "emerytury" czyli spokoju, sympatycznej atmosfery itp xD

- Team Fantasy zdecydowanie xD jazda brykami i goniące mnie zombie to z pewnością nie jest moja wymarzona gra XD

- Nie chcę płacić za np. miesiąc gry itp. Wolę by to była gra "raz płać", bo prepaidy nie sprawdzają się, gdy ktoś np. pogra tydzień a potem dwa ma przerwy bo np. praca x-x

- Brak aktywności przez tydzień nie równa się blokadzie konta xD

Podsumowując? Tak, potraktujcie mnie jak emerytkę, która ma już dość i szuka spokojnego grania z ludźmi celem odskoczni od życia - pracy itp.

Jeszcze lepiej by było gdyby propozycje były od osób, które grają w daną grę bo jakbym chciała grać sama to jest pełno gier, w które gra się samemu xD Bo jak zobaczycie niżej wypróbowałam wiele gier, ale mam pecha do ludzi ^^'


Przypadły mi do gustu:

(możliwe, że ktoś mi je poleci - i spoko. będę otwarta bo większość z tych gier nadal niekiedy odwiedzam ale widać nie trafiłam na odpowiedni serwer lub ekipę)

- WoW (płacenie mnie jednak zmusiło do pożegnania się z nim ;_; )

- FF XIV (j.w.)

- Star Wars The Old Republic (była fajna ekipa, która niestety się wykruszyła i zostałam sama x.x )

- The Elder Scrolls Online (j.w.)

- Guild Wars 2 (mam problemy z powrotem bo grałam gdy wyszło i szybko "przeszłam grę" XD więc potem trochę się znudziła... chciałam dla RP wrócić, ale ciężko o taką otwartą i luźną grupę RP. Mieliśmy gildię ale ludzie sobie zaczęli olewać i zwalili mi wszystko na głowę xD i zaczęłam powoli hejcić PvP XD)

- Gry z serii survival, które lubię ale nie znalazłam ekipy: Life is Feudal: Your Own, Dark and Light, ARK, Novus Inceptio (a Chronicles of Elyria brzmi ciekawie, ale zobaczymy jak wyjdzie)

- Riders of Icarus (nie znalazłam ekipy)

- Wildstar (pozmieniało się i ludzie wyparowali)

- Devilian (nie znalazłam ekipy sobie)

- Neverwinter (j.w.)

- Lineage 2 (grałam mega długo i dobrze wspominam - czas przeszły. ludzie se poszli to w końcu i ja - eony temu to było i nawet nie wiem co z grą xD)

- Aion (j.w.)

- ArchEage (j.w.)

- Tera (j.w.)

- Dragon's Prophet (kocham bardzo i nawet recenzję specjalnie na steam pisałam, ale ile można grać samemu..)

- Age of Wushu (najmniej wciągnęło ale miało potencjał tylko znów.. brak ekipy xD)

- były też Runes of Magic i Shaya ale to dawne dzieje :)


Nie przypadły mi do gustu:

- W sumie to chyba nie pamiętam bo takie gry po prostu wymazywałam z pamięci xD