MMO z fajnym PvE

World of Worcraft. For the Alliance!

W sumie jak czytam PvE to myślę WoW. FF XIV też jest bardzo ok :wink: Musisz coś wybrać ale jak coś to For the Horde! ;>

To ten WoW w końcu umiera po BFA (czyt. panuje stagnacja, a gracze odchodzą do innych tytułów), czy może jednak nadal jest duży fun z gry? (Kiedyś zagrałem na trialu do 14 poziomu na Burning Legion), ale animacje i brak main quest trackera mnie trochę odrzuciły.

Nie umiera ale jest to mega chwytliwy temat więc jak tylko jakiś większy youtuber zrobi film, że coś mu się nie podoba to zaraz są setki postów na tym śmiesznym forum, że WoWa już nie ma itd :stuck_out_tongue: retail ma się bardzo dobrze :wink: sam aktualnie nie gram z powodu braku czasu ale jeszcze niedawno ludzi było pełno wszędzie a classic już był online. Narzekają to ludzie z wyłączonym war modem :stuck_out_tongue:

2lajki

Podpinam się pod temat. Szukam gry by na luzie sobie popykać sobie w najbliższym czasie. Od ok. 2 lat nie grałem w żadne mmorpg i chciałbym wrócić do tych klimatow. Czy w tym czasie wyszło coś ciekawego? Gralem w takie tytuły jak gw2, ffivx, bdo, b&s, eso, aion, tera i kilka pomniejszych. Nie interesuje mnie wow, aa:u. Ktos mógłby coś zaproponować. Gra możne być b2p, ale nie p2p.