Mmo z walka non target oraz pvp

Witajcie. Aktualnie gram tylko w LoL niestety zaczyna mnie bardzo irytowac zaleznosc od innych graczy ktorzy po prostu chca celowo przegrywac gry. Mmo w ktore gralem i byly ciekawe dla mnie
-Metin 2
-Mu Online
-Tera online-swietny styl walki
-black desert- wiele nie osiaglem ale gralo sie fajnie
-POE-niestety szybko mnie zniechecilo granie solo i do tego bez pvp.
Czy ktoras produkcja z podanych zyje nadal? Bardzo zaciekawilo mnie ESO widze duzo pozytywnych opini, jednak czy isnieje tam pvp? Oraz albion chodz wydaje sie mega malo mobilne.

Albion i walka Non-Target?

Trzeba czekać na Ashes of Creation, ale skoro w Black Desert wiele nie osialągłeś to tam tym bardziej dużo nie osiągniesz.

Tzn po prostu skonczylem gre po dosc szybkim czasie. A co myslisz o tym ESO

Forsaken World
Może nie jest to non target, ale świetne mmo typowo klasyczne, tutaj team ma znaczenie (tanki healerzy i dpsi )
pvp?
arenki 3v3 lub 6v6
siege ( wszystkie gildie ze wszystkich serwerów niemcy, francuzi, ruskie i eu, super sprawa) i inne mniej znaczące eventy pvp.
Najlepsze jest to, że czuć “feeling” postaci nie ma skalowania

P2W? jest, ale jest duzo eventów gdzie rozdają golda i różne itemki.
Można się świetnie bawić bez wydawania kaski i osiągnąć wszystko bez płacenia.

Polecam!

A w Albion przypadkiem nie powinno się grać w ekipie?

NEW WORLD - Sprawdź

Typ szuka gry z pvp

a ten idiota mu proponuję crapa gdzie nie ma pvp xD

Obecnie ciężko o jakiś dobry non target. Jeśli kręci Cie typowy grindownik, bez dungeonów to polecam BDO, a jeśli wolisz coś bardziej casualowego to Tera Online jest bardzo dobrą grą, choć nie mam pojęcia jak się trzyma pod banderą Gameforge ( pewnie bez szału, bo GF to dno )
Na dobre non targety pozostaje Nam trochę poczekać do premiery Lost Ark i Elyon.

1lajk

Od siebie dodam, że Reborn Forsaken World ma się świetnie, a organizacja (Reborn Gaming) ściąga do każdej gry, którą mają w swoim portfolio - naprawdę sporo graczy.

Tera to dla mnie jedna z lepszych gier niestety juz dawno nie zywa. W albiona wlasnie pogralem z 2 godziny ale nie przypadl mi do gustu. New world wlasnie widzialem i ciekawie sie zapowiadalo ale chyba jest przeniesione na 2021? Lost Ark tez obserowalem juz sporo czasu niestety tez nie ma- jakies info kiedy wejdzie w eu?


Darkfall - Rise of Agon
Non-Target Full Loot PVP
Sandbox MMORPG.

Ponoć jest już tłumaczona na Angielski, więc jak dobrze pójdzie to 1-2 kwartał 2021

Jestem fanką ESO, ale jeśli szukasz fajnego non targetu i pvp, to niestety to nie ten tytuł.
Ogrywam sama teraz Black Desert, polecam sprawdzić jeszcze raz - w porównaniu z tą grą walka w ESO to straszne drewno.

BDO i PvP :rofl:

Mortal Online i Darkfall to jedyne MMORPG zorientowane na PvP i z no targetem.

Dla typa co gra w LoL to moge polecic co najwyzej Tibie

Jest pvp , nie mierz innych swoją miarą kmiocie. W twarz byś mi tego nie powiedział dzieciaku.

Masz tam 3 Frakcje i odpalasz pvp w miescie wtedy możesz prać się z wrogą frakcją , więc stul ryj cyganie bo już mam dość takich szmatławców jak ty na tym forum.

niezłe disy :stuck_out_tongue: czekam na więcej, btw w new world jest pvp xD

Twoja odpowiedz wnosi niezwykle duzo do tematu xD

Polecam. Wszystko jest czego potrzebujesz. F2P.

ESO jest aktualnie topowym mmo na poziomie WoWa. PVE czy PVP sie znajdzie w sporych ilosciach jednak gra posiada platne dlc.

Twoj wybor.