MMORG Anime - Słodkie jak krówka

Aura kingdom żywa jest :P

Twin saga

Ewentualnie dragon hunter

Pozatym soul worker ale trzeba czekać na premierę

Odświeżam nieco wątek. Od czasu kiedy napisałem post wróciłem do swojego dawnego, zasranego League of Legends. Znowu naszła ochota na mmorpg.

Ta sama akcja:

1. F2P

2. Anime (albo coś cukierkowego)

3. Duży content (być może wysoki lvl cap)

4. (niekoniecznie) widok izometryczny

Mabinogi?

Obawiam się, że wszystkie tytuły zostały już wcześniej wymienione. Nie mieliśmy chyba w ostatnim czasie żadnej premiery tego typu gry. Naprawdę nic Ci nie podeszło?

Mabinogi, bardzo dobre mmo, bardzo rozbudowane z ciekawą fabuła i masą rzeczy do robienia. Niestety nie ma wersji europejskiej, przez co z pingiem bywa roznie. Niewiele polaków.
Nostale, fajne mmo, warte uwagi, ale nie wiem jak z populacją teraz jest.

Wiecie co... kupiłem Albion Online. Znajomy tak po prostu rzucił mi ten tytuł na facebooku. Na razie przegrałem godzinkę, dwie przegrałem. Zobaczyłem jak pójdzie dalej :) dzisiaj w nocy będzie się działo.

Sprzęt: Laptop Toshiba Satellite L850-1HL

Procesor - Inter Core i5-3210M trzeciej generacji z technologią Intel Turbo Boost 2.0

Ram - 4096 MB

Grafika - AMD Radeon HD 7670M Graphics (1GB dedykowanej pamięci)

Cechy:

Na pewno musi być to gra F2P. Grałem już w jedną P2P i niestety po krótkim czasie przestałem. Nie spodobała mi się. Dalej można mówić o takich standardach jak duży, rozbudowany świat. Gra z naciskiem na PvE. Oczywiście crafting, enchanting, itp. Linia fabularna przydałaby się w 100%. Język mnie nie obchodzi, nie lubię grać w spolszczone stwory. Sporo klas do wyboru, chociaż to nie jest tak potrzebne. Oprawa graficzna też nie jest najważniejsza, chociaż nie potrafiłbym patrzeć na pikselki przez cały czas. Z tych ważniejszych rzeczy, powiem, że lubię cukierkowy wygląd - KONIECZNIE! Anime jak najbardziej.

Nie przypadło mi do gustu:

- Aion - głupi powód, po prostu zapomniałem o tej grze, nie była warta uwagi,

- Maple Story - zainstalowałem, wyłączyłem - tyle poświęciłem czasu,

- Path of Exile - sądziłem, że warto zagrać - ostatnim czasem, głośno było o niej - grafika mnie odrzuciła,

- Runes of Magic - nie spodobała mi się,

- Neverwinter online - grałem rok temu, spędziłem trochę czasu, wbiłem dość wysoki lvl, gra zaczęła mi się nudzić, odstawiłem,

- RIFT - zainstalowałem, wyłączyłem,

- Lineage II - coś z grafiką mi nie odpowiadało + liczne lagi na serwerze,

- Metin 2 - grafika,

- Royal Quest - wymagania nie takie,

- MU Online - grafika już nie taka,

- Cabal Online - to samo co wyżej,

- Dofus - wszystko byłoby spoko, gra przecudowna, tylko ta subskrypcja,

- Ragnarok - grafika - ble!

Generalnie, grałem w wiele tytułów. Mógłbym wymieniać i wymieniać. Zaraz wymienię Wam parę tytułów, które mi się bardzo spodobały. Może na ich bazie, znajdziecie mi coś odpowiadającego mojemu stylowi.

Spodobały mi się:

- Tera Online - zainstalowałem kilka tygodni temu, gram do dzisiaj, chociaż nie czuje się spełniony w 100%,

- Diablo 3 + ROS - genialna gra, chociaż ostatnimi czasami podupadła niestety,

- osu! - może to nie mmorpg, ale gra genialna,

Jeżeli możecie mi polecić anime mmorpg - oprocz Aura Kingdom - to, co to by było?