MMORPG dla pary

Olejcie gry F2P bo 99,9% to gówna z p2w. Podejrzewam, że oboje pracujecie więc nie ma problemu z wydaniem pieniędzy na grę / abonament więc obecnie przychodzi mi tylko jeden tytuł na myśl a mianowicie FF XIV. WoW`a niestety nie polecę przy obecnym jego rozwoju, jeśli gry P2P nie pasują to cóż GW2 które jest w podstawce F2P albo TESO gdzie we dwójkę możecie się fajnie bawić.

albion albo black desert

Jeżeli model p2p was nie odstrasza to moim zdaniem dobrą opcją byłby Final Fantasy XIV. Gra jest prowadzona praktycznie całkowicie przez story z własnymi cutscenkami itd. Dodatkowo, miałaby sporo opcji do przebierania swojej postaci, dekorowania domu który możecie sobie kupić. Poza tym, skoro jesteście narzeczeństwem, to możecie też się hajtnąć w grze. Gra sama w sobie ma serio niski próg wejścia. Jest coś dla osób dopiero zaczynających i jest też coś dla osób które z MMORPG są bardzo dobrze zaznajomione.

W sumie Archeage będzie fajny dla was, możecie się bawić pvp a jak nie będzie jej się podobać to będzie mieć odskocznie do farmville czy simsów :).

WoW Classic to najlepsza z możliwych opcji. Co prawda jest płatna, aczkolwiek warto wydać te 58zł za miesiąc fantastycznej przygody.

Warframe polecam, F2P w którym walute premium idzie dostać poprzez handel z graczami do tego instancjonówka pozwalająca grać do 4 graczy w party i oferuje spory wybór postaci

Matko co za czasy… Do łóżka ją bierz,tak się pożytkuje czas z kobietą. Chyba że trzynacie cnote do ślubu :stuck_out_tongue: A tak w nawiasie, Ragnarok Online się sprawdzi. Zrób jakiegoś koxa dpsa a ona buffera ,healera jak priest i lecicie. W grze można zawrzeć związek małżeński ,więc będziesz mógł sprawdzić czy to aby napewno ta :smiley:

ArcheAge jest MMOrpg the best. Każdy znajdzie coś dla siebie w najbardziej rozbudowanej grze MMOrpg. Poniżej domek dla biednych początkowych graczy 16x16, tylko piętrowy, dostępny na AH. Tu zbiera się za codzienne questy dzienne Gilda Stary, za które kupuje się różne projekty do craftu.

A tu bardzo tania ,w miarę szybka żaglówka do wylevelowania. Ma dosyć prosty crafing - poniżej poradnik jak ją zrobić. Bez środka lokomocji na akwenach trudno jest eksplorować AA.

A poniżej wyczyny limuzyną z wożeniem paczki

1lajk

Poruchałbyś, a nie w gierki z nią będziesz grał ehh ta dzisiejsza młodzież.

Jeśli jakimś cudem uda wam się zdobyć jakąś dziwaczne to wtedy porozmawiamy jak pozytkować wolny czas z drugą połówką a póki co proszę się nie udzielać stulejarze.

@ferdynand1 dzięki za rozwinięcie tematu, spróbujemy popykać w archeage a jak nam się spodoba to kupimy płatną wersję.

P2p nas nie interesuje bo nie ma sensu płacić kasę za możliwość gry raz na jakiś czas

1lajk

Cześć. Nam się dobrze grało w WoWa. Z nie p2p to TESO było przyjemne, ale jakoś mniej intuicyjne. Aion był też całkiem spoko i dość łatwy/intuicyjny. Wiem co masz na myśli, bo z moją mam podobnie. Mam w planach jeszcze spróbować z moją AA i GW2 kiedyś.

Właśnie gramy w AA tylko ciężko znaleźć gdziekolwiek buildy pod postacie. Dla siebie jako tako znalazłem ale nie mogę nic na maga znaleźć. Wszędzie opisują tylko które drzewka wybrać a nigdzie nie jest napisane które skille z tych drzewek używać, jakie itemy itp ktoś ogarnięty może podpowiedzieć?

Tu możesz podglądać gear graczy, którzy go upubliczniają i TOPowych graczy (SHIFT-U). A skille to będziesz się uczył długie miesiące bo najsilniejsze są comba i by dojść do wprawy to trzeba wiele czasu i sporo pamięci. A jak się już nauczysz dobrze, to w nich programiści zamieszają i znowu się trzeba uczyć. Masz arenkę bezgearową więc ćwicz. :sunny: + moby. W AA najważniejsza jest aktywna gilda - to podstawa wiedzy. Jak podejrzysz klasy graczy z TOP 100 to zrozumiesz, że nie ma tu jedynych schematów.

gramy rekreacyjnie, nikt z nas nie musi być w top i perfekcyjnie robić combo ale dzięki za wskazówki że można innych graczy podglądać

Najważniejsze jest, by klasy w Gildzie się uzupełniały i tworzyły 20% tanków+20%healerów+60% DPS wszelkiego typu. No i skille wyciągamy na klawiaturę i gramy jak na pianinie.

Najlepiej poznać wszystkie skille i większość comb z danej klasy.
https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-kalkulatory-skilli-wraz-z-combami-classes/119489/5

Wpisz na czacie serwerowym, że potrzebujesz Polskiej gildy to chętni się zgłoszą. W AA gra sporo Polaków.

W Gildii a nie gildzie co to za odmiana?

Humanista się znalazł DZIĘKI :heart_eyes:

ESO bedzie idealne dla was

Proponuję, zebrać parę gier i pokazać filmiki dziewczynie, tak aby mogła zobaczyć i ocenić która gra przypadła by jej do gustu.
Spora część ludzi kieruje się klimatem gry, oprawą graficzną , designem, czy to klimat pokroju manga , czy bardziej bajkowy lub przypominający bardziej stare dobre średniowiecze.
Ja proponuję wowa , jeśli nie chcecie płacić to zawsze możecie pograć do 20 lvla za darmo, choć to dość krótko, lub skorzystać z prywatnych serwerów, co do prywatnych serwerów to dobrze aby miały sporą populację.