Mmorpg dla początkującej z kiepskim komputerem

Metin2 na jakimś privie - prosty, po polsku, nie trzeba płacić i myślę, że pójdzie na Twojej maszynie :wink:

Właściwie jedno i drugie wydaje się byc ok ^^

Obczaj sobie WoWa na Prywatnym serwerze , ogolnie Polecam Tauri Serwer fajnie sie tam gra i nie ma Pay to Win.

1lajk

GW2 (pójdzie na low bez większego problemu), privy Wowa na starych realmach, Echo of soul (naprawdę fajna gierka). Poza tym metiny, tibie i wszystko co wyżej wymienione :smiley:

Na pewno warto spróbować z NosTale z takim komputerem. :smiley: Polecam. Jakbyś chciała pograć razem. Nawet od początku na którymś serwerze to napisz do mnie pw

wakfuck

Osobiście mogę polecić Cabal Online, dobry klasyk, myślę że na Twojej konfiguracji powinien ruszyć. Gdybyś się zdecydowała to mogę sporo objaśnić w temacie gry :smiley:

Ktoś juz wspomniał o tej pamięci ram pod choinkę, ja proponuję jakiś zestaw komputerowy do 500 zł, bo na tym sprzęcie, to pardon dziewczyno, ale zrazisz się do grania w gry.
Ot taki przykładowy ->Blaszak za 5 stówek
I na tym mozesz juz coś próbować, nie jest to moze demon szybkości, ale w tej cenie coś z i3 i 8gb ramu, to tez nie jest takie hop siup, ale jak poprosisz kogoś, kto ma o tym jakieś szersze pojęcie, to na pewno dobierze coś odpowiedniego :wink: .

3lajki

Nie jestem pewny jak z wymaganiami ale definitywnie polecam maplestory 1/2 lub nostale. Z naciskiem na maplestory 2 z racji ze jest nowe.

Może
Royal quest?^^
Tree of savior?

pokeOne mozna grac :slight_smile: dobra gra

WoW już jej nie pójdzie

Standard z takim sprzętem tibijka powinna śmigać niby trzeba kupić tego pacca ale to nie jest jakiś wydatek(oko 40zł mniej zobacz na stronce) z czasem się wkręcisz jak się spodoba i zaczniesz robić profit nawet w ten 1 miesiąc można dużo zrobić zależy od stylu gry, ilości czasu który możesz poświęcić na gierke naprawdę polecam :stuck_out_tongue: Takie małe streszczenie co do tibi to jest to jedna z pierwszych gier mmorpg na świecie stworzona przez grupke niemieckich informatyków chyba 4 ich było giera doczekała się wielu aktualizacji niedługo winter update oczywiście do tego czasu (początki miała 1997 jako gra tekstowa) i pracuje nad nią wiele więcej osób no gierka potrafi zarobić na siebie gra w nią srednio 11k osób dziennien w jednej chwili niby żaden wyczyn jak na ten moment ALE gierka ma 20lat i nadal się utrzymuje w topce mmorpg to wciąż żywa legenda ale mam wrażenie że odszedłem od tematu polecam tibia.com na upartego można otsa jakiegoś poszukać potestować ale odradzam i tyle jak coś to pisz na priva ehehe nie wiem czy spójnie jak nie to przepraszam może troche pomieszałem.

Moc podpowiada mi Drakensang Online :wink: