MMORPG lub PRZEGLĄDARKOWA po Polsku?

Witam. Szukam MMORPG lub gry przegladarkowej (najlepiej po polsku). Piszcie wszystkie tytuły, które warto zacząć od zera…

Gra nie musi spełniać żadnych dodatkowych warunków. Żeby po prostu było co w niej robić…

Hmmm, myślę że dobrego MMORPG nie znajdziesz w przeglądarce. Tym bardziej że od jakiegoś czasu wtyczka flash przestała obsługiwać nasze przeglądarki.
Nie znam twojej sytuacji itp ale proponuję Ci szukać czegoś “lekkiego” do pobrania, masz większe szanse że będzie to coś godnego uwagi.
Drakensang, Tibia, Albion itp oczywiście to stare tytuły które kojarzę ponieważ nie jestem na bieżąco z grami pasującymi twoim wytycznym.
Hmmm odpowiadając Ci… z tego co pamiętam… Margonem? MFO (My Fantast Online 1-3), Taern.
Większy wachlarz wyboru miałbyś decydując się na tytuły anglojęzyczne.
Sprawdzaj, googluj, decyduj.
Powodzenia!

Therian Saga
Taern

Ja polece Tobie kosmicznych wojowników (kosmiczni.pl), może nie jest to typowy MMORPG, ale masz postać którą musisz trenować, chodzisz po mapie i zabijasz moby, wykonujesz masy questów, jeżeli uda Ci się zaciągnąć do klanu (a przyjmują jak jesteś aktywny) to dostajesz różnie bonusy a do tego dochodza kolejne zajęcia jak obijanie w wojnach i walki o planety żeby dostawać kryształy które pomagają rozwijać siedzibie gildii. Graj jest całkowicie za darmo (oczywiście delikatnymi płatnościami można przyspieszyć proces, ale i bez tego idzie dojść do tego samego momentu co inni).

Ogólnie gra jest bardzo zajmująca, czasami nawet po 5-8h dziennie trzeba poświęcić.

loa heaven’s fury całkiem sympatycznie się gra i jest po polsku

Nodiatis ale nie jest po polsku

kurnik.pl

Świetna gierka to Arkheim, sam gram dopiero od 2 tygodni nie wiem czemu nigdy wcześniej jej nie znalazłem. Praktycznie bez p2w dostajesz sporo waluty premium grajac i robiac questy przez całą rozgrywkę. Wystarczy to na zakup najpotrzebniejszych rzeczy takich jak dodatkowy 4 slot na budowle. Nie wydałem ani złotówki bawię się przednio i jestem w jednym z topowych klanów. Zapraszam warto spróbować. Język polski zmienia sie w ustawieniach.
https://www.arkheim.com/register;referral=V137656 - link do gry

Podaj jakiegoś discorda do siebie albo coś do kontaktu ;p