MMORPG na bardzo długi czas

Witam. Szukam gry MMORPG na bardzo długi czas…
Grę mogę zakupić, IS również wchodzi w gre…
Zależy mi na tym aby gra była po Polsku.
Gra może być też przeglądarkowa, ale żeby w niej normalnie się chodziło postacią itp… tak jak w normalnym MMORPG. Grafika 2d nie jest mi straszna :slight_smile:
Jak coś to piszcie tutaj swoje propozycje bądź do mnie na discord: Mariusz#1973

Nic się nie zmieniło od dłuższego czasu więc możesz poszukać innych tematów aż do 2018 roku :slight_smile:

Każda gra mmorpg jest na bardzo długi czas jeśli masz takie podejście, a nie zmieniasz gier jak rękawiczki. Gier w języku polskim jest tak mało, że naprawdę szybciej i efektywniej byłoby wejść w listę takich gier i wybrać tę, która Ci się najbardziej podoba…

To wiem już tam byłem ;D
Szukam takiej gry po Polsku, która jeszcze żyje… w którą ludzie jeszcze grają, która nie świeci pustkami.

Jak się nie myle to albion online jest chyba po polsku, jak nie grałeś to warto sprubowac, teraz jest za free

Niestety albion nie przypadł mi do gustu…

Drakensang

A grasz moze w Drakensang ? Jesli tak to daj do siebie ts3/discord

Polecam WoW’a :wink: Czy to na globalu za który płaci się miesięczny abonament lub na którymś z serwerów prywatnych które są dostępne za darmo. W gierce jest co robić, duży wybór ras i klas. Ogólnie jest po angielsku, ale nie ma tego złego bo questy są zaznaczone na mapie, a podstawy z angielskiego na pewno jakieś masz :wink: Da się zrozumieć co masz zebrać czy też zabić a jeśli czegoś nie będziesz wiedział łatwo sobie wygooglować. Są arenki i inne typy zabawy pvp ale jest też duża częśc pve dungi, instancje, bossy. Na prawdę jest co robić, jeśli chciał byś zagrać to wbijaj na https://www.warmane.com/. W sekcji download wybierasz wersję wow’a którą chcesz pobrać. Ja gram na Wrath of the Lich King serwer Lordaeron, gram po stronie hordy nick Kociewa. Jeśli masz ochotę to zapraszam pomogę na starcie :wink:

Po Polsku masz ARK: Survival Evolved. Bardzo grywalne MMO. Ma bardzo wielu fanów. Jest to sandboksowy symulator przetrwania.
Często są promocje i można znacznie taniej kupić. Chyba w czerwcu dorzucili graczom gigantyczną darmową (63 km2) mapę do wersji podstawowej. Gra w te MMOrpg survivalowe wielu Polaków.